تضمین قیمت مناسب

فروشگاه اینترنتی پرادیما، محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. سعی ما در این است که با بهره‌وری و کم‌ترین قیمت بتوانیم با دیگر فروشگاه‌های معتبر کشور رقابت کنیم و رضایت مشتریان را در هر حال در نظر بگیریم.

اکثر فروشگاه‌های بزرگ و برندهای معتبر سعی می‌کنند با تبلیغات وسیع، بزرگنمایی برند و نمایش امکانات مدرنشان، برای خود کسب اعتبار کنند و هزینه این کار را از حساب مشتری برمی‌دارند. اما فروشگاه ما بر این عقیده است که بهترین تبلیغ، رضایت مشتریان از کیفیت و قیمت محصول است و ما با کم کردن این هزینه‌های اضافی، قیمت را برای مشتری خود به حداقل می‌رسانیم. شما می‌توانید قیمت و کیفیت محصولات پرادیما را با برندهای معتبر مقایسه کنید؛ ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین فروشگاه را برای خرید کالای مورد نیاز خود برگزیده‌اید.
درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟ اگر مشتری پس از انجام خرید دریک فروشگاه معتبر دیگر، کالا را با همین کیفیت و قیمت کمتر ببیند، اختلاف قیمت را به حساب شخص خریدار واریز می‌کنیم. برای اینکه درخواست مشتری را بپذیریم، محصولات ارائه شده در سایت پرادیما و فروشگاه‌های دیگر باید دارای شرایط یکسان به شرح زیر باشد:


1) مدل یکسان: محصول باید از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشورسازنده و سایر مشخصات فنی، دقیقا مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه پرادیما باشد.


2) گارانتی: هر دو محصول دارای گارانتی یکسان باشند. به دلیل اینکه نوع و کیفت خدمات گارانتی مختلف و در آخر قیمت آنها باهم متفاوت است.


3) فروشگاه‌های مجاز: تنها فروشگاه‌هایی برای مقایسه مجاز هستند که نماد اعتماد الکترونیک را از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشند. توجه داشته باشید نماد الکترونیک جز شروط اول کار در سایت‌های فروشگاهی‌ است.


4) موجود بودن کالا در فروشگاه مقابل: کالاهایی شامل تضمین قیمت می‌شوند که در زمان درخواست، در فروشگاه موجود بوده و قابل فروش باشد.


5)    اصل بودن کالا: از آنجا که تمامی کالاهای پرادیما اصل است، درخواست کالای غیر اصل پذیرفته نمی‌شود و کالاهای دست دوم شامل این طرح نمی‌باشند. درخواست خود را چگونه ارائه دهیم؟

فاکتور و مدرک زیر را به همراه کد سفارش به ادرس ایمیل support @gmail.com ارسال کنید.


یک عکس یا اسکن فاکتور فروشگاه مقابل با اطلاعاتی مثل (تماس، آدرس، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور،آدرس مهر و فروشگاه، اطلاعات محصول و نام گارانتی) 


لینک صفحه کالای مورد نیاز (اگر فروشگاه اینترنتی بود)


پیش فاکتور برای همان محصول باشد.
چه زمانی درخواست بفرستیم؟

در خواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.


درخواست شما تا 3 روز کاری مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت تایید شدن قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده و به حساب شخص، واریز خواهد شد. قوانین

در صورت مشاهده  تخلف درباره این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای فروشگاه پرادیما محفوظ است.


ضمانت بهترین قیمت، طرحی دائمی نیست و پرادیما می‌تواند اجرای آن را در هر زمانی که می‌خواهد متوقف کند.‌