معرفی برند شنل | CHANEL

شنل شرکت سهامی خاص کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که در سال ۱۹۰۹ (میلادی) توسط دوزنده‌ای به نام کوکو شانل تأسیس شد. این شرکت امروزه به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین موسسه‌های طراحی مد و پوشاک زنانه شناخته می‌شود ولی در زمینهٔ ارائهٔ کالاهای لوکس و گران‌قیمت مانند:  کیف دستی، عطر و لوازم آرایشی هم فعالیت دارد.

گابریل شنل در سال 1883 میلادی در شهر سومور فرانسه در خانواده ای فقیر به دنیا آمد؛ او در نوجوانی مادرش را از دست داد و به یک صومعه سپرده شد. گابریل برای گذراندن زندگی به خیاطی رو آورد و در همین سال‌ها بود که به کوکو معروف شد. دیدگاه کوکو شنل این بود که به جای اشیاء و قطعات باشکوه و جذاب، اقلامی را جایگزین سازد که حس ظرافت و ذوق هنری را منتقل سازند. طراحی‌های او و آثاری که پدیدآورده است اختصاصی به زمان خاصی ندارند و علی‌رغم تغییرات اساسی در نگرش‌ها همراه با سلیقه‌های مردم از نسلی به نسل دیگر سازگار باقی‌مانده‌ است.

 تأثیر فوق العاده‌ی شانل در عرصه مد به حدی بود که نام وی به عنوان تنها فرد فعال در زمینه خیاطی و دوزندگی در فهرست یکصد نفر از مهم‌ترین افراد دنیا در قرن بیستم ثبت گردید. شنل در سال1921 در فرانسه با تولید اولین عطر یعنی CHANEL N°5 به بازار آمد این عطر هنوز هم جز عطرهای پرفروش جهان است.

خانمی که عطر نمیزند آینده ای ندارد"" کوکو شنل معتقد است: 

از جمله بهترین عطرها، ادکلن‌ها، ادوپرفیوم و ادوتویلت‌های زنانه و مردانه این برند:

Coco Mademoiselle 

Chanel Chance

Allure homme sport 

Blue De Chanel 

برند شنل_چنل یکی ازپرفروش ترین و موفق ترین برند های دنیاست که در حال حاضر متعلق به آلن و جرارد ورتایمر، نوه‌های پييِر ورتایمر تنها شریک کوکو شنل در زمان تاسیس این شرکت می‌باشد. دو دفتر مرکزی این برند در نوی سور سن فرانسه و لندن انگلستان وجود دارد.

 ادو تویلت مردانه شنل مدل بلو د شنل Bleu de Chanel

0 تومان

برند شنل یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین و پرطرفدار‌ترین ادکلن‌های خود را در سال 2010 با عنوان ادوتویلتی خنک و لوکس با نام بلو د شانل Bleu de Chanel به بازار معرفی کرد. بطری ادو تویلت بلو د شانل کتابی و مکعبی شکل و به رنگ آبی است و بر روی بطری آن نام برند و مدل آن نوشته شده است، درب این بطری از جنس آهنربایی است و به زیبایی بر روی بدنه اصلی سوار شده ..

ادو پرفیوم مردانه شنل مدل بلو د شنل Bleu de Chanel

0 تومان

بلو د شنل Blue de Chanel   در سال ۲۰۱۴ به عنوان عطر بهبود یافته نسخه ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن فرانسه با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی معروف بنام جک پولژ Jacques Polgeبا بطری‌ای تیره رنگ با نام هک شده بلو دو شانل و نوشته‌ای ریزتر در زیر آن که نوع غلظت آن را مشخص کرده یعنی دقیقا ادوپرفیوم Eau de Parfum و با آن می‌توان تفاوت نوع ادوپرفیوم ..

ادکلن زنانه شنل مدل 1932

0 تومان

ادکلن شنل زنانه سال 1932 توسط عطرسازی معروف بنام ژاک پولژ  Jacques Polge  در حجم‌های مختلفی تولید و به بازار معرفی شد. بطری این عطر بسیار ساده و شیک است، این ادکلن بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که برند و مدل این عطر با رنگ مشکی بر روی آن نوشته شده است.وقتی این عطر را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت اغازین با رایحه‌ای از ..

ادکلن زنانه شنل مدل Chance Eau Tendre حجم 150 میلی لیتر

200,000 تومان

در سال ۲۰۱۰ برند شنل یکی از محبوب‌ترین ادکلن‌های خود را با نام ادو تویلت چانس او تندر  Chance Eau Tendre Eau De Toilette با رایحه‌ای تند و خنک ولی شیرین با طراحی و فرمولاسیون جک پولژ Jacques Polge به بازار عطرها و ادکلن‌های زنانه معرفی کرد. این ادکلن دارای بطری‌ای دایره‌ای ولی مسطح است که نام چانس chance با رنگ سفید و نام برند شنل  C..

ادکلن زنانه شنل مدل Chanel N°5

0 تومان

در سال 1921 به درخواست صاحب برند شنل گابریل شنل معروف به کوکو شنل عطری با تمام جزئیات ساخت توسط عطر‌سازی معروف بنام ارنست Ernest Beaux با نام شنل نامبر ۵ یا Chanel N°5 ساخته شد، این ادکلن دارای بطری‌ای شفاف مستطیل شکل و ساده است که مایعی طلایی رنگ درون آن به خوبی نمایان است البته بر روی این بطری درون کادری سفید رنگ نام عطر و برند آن با رنگی ت..

ادکلن زنانه شنل مدل Coco Mademoiselle

0 تومان

در سال 2001  برند شنل Chanel   توسط جک پولژ Jacques Polge عطرساز معروف عطری با رایحه‌ای گلی و شیرین به نام کوکو مادمازل Coco Mademoiselle  طراحی و فرمولاسیون شد که در سال ۲۰۰۸ جایزه  FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2008 را متعلق خود کرد. طراحی این بطری بسیار ساده است که با کادری صورتی و حاشیه‌ای طلایی ..

ادکلن زنانه شنل مدل N°19

0 تومان

برند شنل ادو تویلت زنانه نامبر 19 را در 19 آگوست سال 1970 دقیقا یکسال بعد از مرگ بانو کوکو شنل موسس و بنیان گذار و صاحب برند شنل با رایحه‌ای گلی، چرمی و چوبی به بازار معرفی کرد. این عطر بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه شفاف دارد که از بیرون مایع سبز رنگ درون آن به خوبی مشاهده می‌شود و بر روی بدنه اصلی نیز مدل و نام برند شنل با رنگی مشکی و درشت نوشته شده..

ادکلن زنانه شنل مدل N°22

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه شنل نامبر 22یا  N°22 یکی دیگر از عطرهای برند شنل با رایحه‌ای گلی و چوبی است که در آن از گل‌های مختلفی از جمله رز، یاسمن، مریم و نت‌های سبزی استفاده شده است. بطری این عطر هم مانند بسیاری دیگر از عطر‌های برند شنل طراحی ساده ولی در عین حال شیک و جذابی دارد که به شکل کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون مایع زرد رنگ درون آن..

ادکلن زنانه شنل مدل آلور سنسوال Allure Sensuelle

0 تومان

در سال 2006 توسط عطرساز معروف  Jacques Polge  عطر زنانه  Allure Sensuell  با عنوان یکی از عطرهای مدرن و جدید، جذاب و گیرا به بازار معرفی گردید. بطری این ادکلن نیز بسیار ساده ولی در عین حال شیک و جذاب است، بطری این ادکلن زنانه به صورت کتابی با شیشه‌ای بدون رنگ همراه با مایعی طلایی رنگ است که از بیرون به خوبی نمایان است، درب این ا..

ادکلن زنانه شنل مدل جرسی Jersey

0 تومان

در سال 2016 برند شنل عطر جرسی  Jersey را با طبعی معتدل و ادکلنی خوشبو به بازار معرفی کرد. بطری این ادکلن هم مانند تمام ادلکن های مینیمال به شکل استوانه‌ای و از جنس شیشه‌ای شفاف است که بر روی بدنه اصلی آن در کادری مدل ادکلن و برند آن به رنگ مشکی نوشته شده است که همراه با دربی که به صورت استوانه‌ای و با رنگ مشکی است هماهنگی و هارمونی زبیا و جوان..

ادکلن زنانه شنل مدل شماره 5 لئو No 5 L'Eau حجم 100 میلی لیتر

0 تومان

ادکلن زنانه شنل شماره 5 لئو آخرین ادکلن از کلکسیون ادکلن‌های زنانه برند شنل است که در سال 2016 با طراحی و فرمولاسیون الیویه پولژ Olivier Polge به بازار معرفی شد. بطری این ادکلن طبق قانون مینیمالیسم که در برند شنل وجود دارد ساده ولی در عین حال شیک و جذاب است. بطری این ادکلن کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف است که مایع معطر داخل آن به خوبی قابل مشاهده است..

ادکلن زنانه شنل مدل نامبر 19 پودر No 19 Poudre

0 تومان

ادکلن زنانه شنل نامبر 19 در سال 1970 توسط برند شنل تولید و به بازار معرفی شد و دقیقا 41 سال بعد از آن در سال 2011 نسخه بعدی آن با ظاهری که یادآور نسخه قبلی باشد ولی همراه با تغییراتی درنت‌ها با نام شنل نامبر 19 پودر No 19 Poudre به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای ساده، کلاسیک و کتابی از جنس شیشه شفاف دارد که بر روی آن مدل و نام عطر به خوبی د..

ادکلن زنانه شنل مدل نامبر 5 رد ادیشن No5 Red Edition

0 تومان

یکی از بهترین ادکلن‌های زنانه برند شنل ادکلن No 5 Red Edition است که در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن‌های زنانه معرفی شد. این ادکلن مکعبی شکل و گوشه دار و به رنگ قرمز است که می‌توان از بیرون مایع معطر درون آن را مشاهده کرد، بر روی بدنه این بطری در کادری سفید با رنگی مشکی مدل No 5 و نام برند شنل و غلظت آن یعنی Eau de Parfum نوشته شده است.وقتی برای ا..

ادکلن زنانه شنل مدل چنس او فرش Chance Eau Fraiche

0 تومان

در سال 2007 در کشور فرانسه ادکلن زنانه  Chance Eau Fraiche تولید و به بازار معرفی گردید. این عطر بطری‌ای گرد و فاقد زاویه با شیشه‌ای شفاف و مایعی درونی سبز رنگ دارد که نام شنل و مدل این ادکلن به خوبی قابل دیدن است، این ادکلن دارای دربی نقره‌ای رنگ است و در کل طراحی‌ای ساده و مینیمال دارد . با اولین اسپری کردن این ادکلن بر روی لباس یا بد..

ادکلن زنانه شنل مدل چنس او وایو Chance Eau Vive

0 تومان

ادکلن زنانه چنس او ویو  Chance Eau Vive در سال 2015 در کشور فرانسه با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی معروف اولیویه پولژ Olivier Polge به بازار معرفی شد. این ادکلن یکی از ادکلن‌های کلکسیون Chanel Chance است که در سال 2003 ارائه شده است. این ادکلن بطری‌ای گرد و بدون زاویه از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون مایع صورتی رنگ آن به خوبی قابل مشاهده است،..

ادکلن زنانه شنل مدل کوکو Coco

0 تومان

در سال 1984 در کشور فرانسه و برند شنل ادکلن Coco به بازار معرفی شد. بر روی شیشه این ادکلن برند شنل و مدل کوکو Coco در یک کادر مشکی با قاب های طلایی رنگ به صورت زیبایی نوشته شده است، که مدل آن با فونتی درشت در بالا و بعد از آن غلظت یعنی ادو پرفیوم و در قسمت پایینی نام برند شنل حک شده است. این ادکلن بطری ای از جنس شیشه شفاف دارد و دربی کریستالی دارد ..

ادکلن زنانه شنل مدل کوکو مادمازل اینتنس Coco Mademoiselle Intense

0 تومان

ادکلن زنانه شنل مدل Coco Mademoiselle Intense با الگو گرفتن از ادکلن محبوب Coco Mademoiselle ولی با رایحه‌ای دلنشین‌تر از نعناع هندی و کهربا عطری جدید را به بازار معرفی کرد. بطری‌های ادکلن‌های شنل بیشتر ساده ولی در عین حال بسیار جذاب و مخاطب پسند هستند که ادکلن شنل کوکو مادمازل اینتنس هم از این قانون پیروی کرده است، بطری این ادکلن از جنس شیشه‌ای شف..

ادکلن زنانه شنل مدل کوکو نویر Coco Noir

0 تومان

ادو پرفیوم کوکو نویر Coco Noir در سال 2012 از سری عطرهای کوکو Coco با طراحی و فرمولاسیون ژاک پولژ، کریستوفر شیلدریک Jacques Polge و Christopher Sheldrake به بازار معرفی شد. بطری این ادو پرفیوم حالتی کتابی و به رنگ مشکی است که بر روی بدنه آن در کادری مشکی با قابی طلایی برند و مدل عطر Chanel Coco Noir با رنگ سفید نوشته شده است. به دور گردن بطری این ا..

ادکلن زنانه شنل مدل کوکو نویر اکسترایت Coco Noir Extrait

0 تومان

شنل کوکو نویراکسترایت عطری با رایحه‌ای تند و گرم در سال 2012 توسط عطرساز معروفی به نام ژاک پولژ Jacques Polge به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و مشکی رنگ با دربی به رنگ سیاه و شکل هندسی است و به دور گردن آن بطری روی نواری درخشان و زیبا نشان تجاری کوکو شنل درج شده است. بر روی بدنه اصلی این ادکلن در کادری مشکی رنگ با حاشیه ای طلایی مدل..

ادکلن زنانه شنل مدل گابریل Gabrielle

0 تومان

ادکلن زنانه گابریل Gabrielle در سال 2017 در کشور فرانسه با طراحی و فرمولاسیون عطرساز معروف اولیویه پولژ Olivier Polge از چهار گل سفید یاس، یلاگ و شکوفه پرتقال و گل مریم به بازار معرفی شد. چهره تبلیغ کننده این ادکلن یکی از بازیگران هالیوود Kristen Stewart است. طراحی بطری این ادکلن توسط سیلوی لگاستلیوس یکی از طراحان ارشد برند شنل 5 سال طول کشید که در..

ادکلن زنانه شنل مدل گابریل اسنس Gabrielle Essence

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه شنل مدل گابریل اسنس Gabrielle Essence در سال 2019 با رایحه‌ای از گل، مرکبات و چوب با طراحی و فرمولاسیون اولیویه پولژ Olivier Polgeبه بازار معرفی شد. طراحی بطری شبیه به جواهر ولی ساده و شیک است، بطری این ادکلن به شکل کتابی با سایه‌هایی طلایی روشن که تداعی کننده و یادآور نور است با دربی طلایی و تکه‌ای که بر روی آن نام مدل و برند این ..

ادکلن شنل مدل کروماندل Coromandel

0 تومان

پرفیوم مردانه و زنانه کروماندل Coromandel در سال 2019 از برند شنل به بازار معرفی شد، کروماندل از برند معروف و مشهور شنل از سری عطرهای LES EXCLUSIFS DE CHANEL با روایح غلیظ و احساسی تر از نسخه های قبلی است. بطری این پرفیوم حالتی کتابی و از جنس شیشه اس شفاف است که از بیرون مایع زرد رنگ درون آن دیده می شود، بر روی بدنه این بطری در کادری سفید با رنگی م..

ادکلن مردانه شنل مدل Allure

0 تومان

در سال 1999 برند شنل ادکلنی با بوی شرقی و تند و گرم با طراحی و فرمولاسیون عطرساز معروف Jacques Polge  با نام Allure Pour Homme به بازار ادکلن‌های مردانه معرفی کرد. بر روی بطری این ادکلن زیبا نام Allure Pour Homme به خوبی بر چشم می‌خورد، بطری‌ای استوانه‌ای شکل همراه با مایع طلایی رنگ درون آن و حک شدن نام زیبای شنل ..

ادکلن مردانه شنل مدل آلور ادیشن بلانش Allure Edition Blanche

0 تومان

برند شنل کلکسیون‌های مختلفی از انواع ادکلن‌ها با نام و مدل‌های متفاوت و متنوعی دارد که آخرین عطر از یکی از کلکسیون‌های این برند عطر Allure Homme Edition Blanche است که در سال 2014 با طراحی و فرمولاسیون  Jacques Polgeساخته شد. این ادکلن دارای بطری‌ای ساده ولی شیک و دارای اصالت است که در حین سادگی بسیار جذاب و منحصر به فرد است، بطری‌ای کتاب..

ادکلن مردانه شنل مدل آلور اسپرت کولوژن Allure Sport Cologne

0 تومان

ادکلن مردانه شنل آلور هوم  اسپرت کولوژن Allure Homme Sport Cologne   ادکلنی کامل شده از روایح اصلی آلور هوم اسپرت است که دارای بسته بندی و اندازه‌ای متفاوت از نسخه اصلی خود است. این ادکلن دارای طراحی‌ای ساده با بطری ای مستطیلی شکل و شفاف است که مدل آن با رنگ مشکی و قرمز روی آن نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادکلن ..

ادکلن مردانه شنل مدل اسپورت او اکستریم Sport Eau Extreme

0 تومان

برند معروف و محبوب شنل عطر آلور هوم Allure Homme  را در ابتدا به بازار معرفی کرد که بعد از آن نسخه کامل شده و اسپرت و ورزشی آن یعنی آلور هوم اسپورتAllure Homme Sport  در سال 2004 با رایحه‌ای بسیار خنک‌تر و بعد با تغییر فرمولاسیون آن در سال 2012 نسخه دیگری با نام آلور هوم اسپورت او اکستریم Allure Homme Sport Eau Extreme  را به کلکسیون..

ادکلن مردانه شنل مدل الور اسپرت Allure Sport

0 تومان

ادکلن الور هوم اسپرت  Allure Homme Sport از دسته ادکلن‌های اسپرتی است که در جهان و دنیای عطر و در میان عطرشناسان از سبک عطرهای ورزشی با رایحه‌ای خنک است. این عطر در سال 2004 توسط جک پولژ Jacques Polge  عطرساز معروف طراحی شد. این ادکلن دارای ظاهری بسیار جوان پسند و اسپرت است، نام این ادکلن با رنگ و اندازه متفاوت در زمینه نقره‌ای رنگ این..

ادکلن مردانه شنل مدل انتیوس Antaeus

0 تومان

ادکلن مردانه Antaeus در سال 1981 با طراحی و فرمولاسیون ژاک پولژ Jacques Polge به بازار ادکلن‌های مردانه معرفی شد. برای انتخاب نام این ادکلن از یکی از نیمه خدایان یونانی الگو برداری شده است که در اصل تداعی کننده قدرت خدایان و روح لطیف انسان‌ها است. بطری ادکلن مردانه آنتیوس به شکل استوانه‌ای و گوشه‌دار است که به رنگ تیره‌ای است و از بیرون نمی‌توان ما..

ادکلن مردانه شنل مدل اگوئیست Egoiste

0 تومان

 در سال 1990 ادکلن مردانه اگوئیست  Egoiste به عنوان یک عطر گرم با طراحی عطرساز معروف ژاک پولژ به بازار معرفی شد. طراحی بطری این عطر به شکل مکعبی و کتابی با بطری‌ای شیشه ای و شفاف است که مایع درون آن به خوبی قابل مشاهده است؛ بر روی این بطری مدل ادکلن به همراه نام برند آن به خوبی حک شده است که با درب مشکی رنگی که دارد بسیار ساده و شیک است.و..

ادکلن مردانه شنل مدل اگویست پلاتینیوم Egoiste Platinum

0 تومان

در سال 1993 ادکلن مردانه اگویست پلاتینیوم  Egoiste Platinum  به عنوان ادکلنی معتدل با طرفداران زیادی به بازار معرفی شد. این ادکلن دارای بطری‌ای مکعبی و کتابی از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون مایع درونی آن به خوبی قابل مشاهده است؛ بر روی این بطری مدل عطر و نام برند آن با رنگ مشکی نوشته شده است.وقتی این ادکلن را بر روی لباس یا بدنتان اسپ..

تستر ادو تویلت مردانه مدل بلو دو شنل Blue de Chanel

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادو پرفیوم مردانه شنل مدل بلو د شنل Bleu de Chanel

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن زنانه شنل مدل Chance Eau Tendre حجم 150 میلی لیتر

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن زنانه شنل مدل Coco Mademoiselle

0 تومان

در سال 2001  برند شنل Chanel   توسط جک پولژ Jacques Polge عطرساز معروف عطری با رایحه‌ای گلی و شیرین به نام کوکو مادمازل Coco Mademoiselle  طراحی و فرمولاسیون شد که در سال ۲۰۰۸ جایزه  FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2008 را متعلق خود کرد. طراحی این بطری بسیار ساده اس..

تستر ادکلن زنانه شنل مدل چنس او فرش Chance Eau Fraiche

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن زنانه شنل مدل کوکو نویر Coco Noir

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن زنانه شنل مدل گابریل Gabrielle

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن مردانه شنل مدل Allure

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر ادکلن مردانه شنل مدل الور اسپرت Allure Sport

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

تستر پرفیوم مردانه مدل بلو د شنل Blue De Chanel

0 تومان

تستر‌ها در اصل همان ادکلن‌ها با همان نت‌ها و رایحه‌ها ولی با تفاوت‌های ریز و کوچکی هستند، تستر‌ها در نت‌‌های آغازین قوی‌تر از نسخه اصلی خود هستند زیرا در خارج از کشور بیشتر برای این استفاده می‌شوند که خریدار در هنگام خرید یک محصول بتواند آن را استشمام کند و فروش آن غیر قانونی است ولی در کشور ایران به دلایلی از جمله ارزان بودن و محبوبیت بین افراد به..

پرفیوم مردانه مدل بلو د شنل Bleu de Chanel

0 تومان

پرفیوم مردانه بلو د شانل در سال 2018 به بازار معرفی شد. این پرفیوم مانند نسخه‌های قبلی خود که غلظت‌های متفاوتی دارند خنک، پرطرفدار، محبوب و خاص است. در سال 2010 یک نسخه از عطر شنل به بازار معرفی شد که بعد از 4 سال در سال 2014 دوباره نسخه‌ای تغییر یافته از آن با غلظتی متفاوت در قالب ادوپرفیوم به بازار معرفی شد که دوباره بعد از 4 سال در سال 2018 نسخه..

نمایش 1 تا 41 از 41 (1 صفحه)