معرفی برند امپر | Emper

امپر(Emper) شرکتی نو پا در حیطه‌ی تولید عطر و ادکلن می‌باشد که فعالیت خود را از سال 2012 در امارات متحده عربی آغاز نموده و در همان جا برندش را به ثبت رسانده این برند در زمینه تولید و پخش عطر و ادکلن زنانه و مردانه فعالیت می‌کند و با بسته بندی‌های لاکچری و ادکلنهایی با ماندگاری بالا در بین مردم محبوب شده است. امپر در امارات راه‌اندازی ولی بخشی از سهامش در بورس دبی و بخش دیگرش در پاریس فروخته شد، همکاری این برند با برندهای مطرح دنیا و تبلیغات گسترده این شرکت عامل مهمی برای پیشرفت این برند بود.

این برند در سال 2013 اولین محصول خودش را با عطر مردانه Elegante راهی بازار کرد در ابتدا امپر در زمینه لوازم آرایشی فعالیت می‌کرد اما بعد از مدتی که برندش معروف شد و تصمیم به تولید و ساخت عطر و ادکلن گرفت. غلظت عطر و تنوع محصولات این شرکت باعث فروش بیشتر عطرهای امپر می‌شود به طوریکه توانسته است 47 عطر را در کلکسیون محصولاتش ثبت کند. 


امپر با وجود قدمت کمی که دارد توانسته کارنامه‌ای بسیار وزین را برای خود تهیه نماید این کمپانی که اختصاصا به تولید عطر و ادکلن و اسپری مشغول است در سال نخست شروع فعالیتش بیش از 45 عطر و ادکلن را روانه بازار نمود در میان محصولات این برند فراوانی عطر زنانه امپر تقریبا با عطر مردانه امپر برابری دارد برخلاف اکثر برندهای تولیدکننده عطر که بیشتر تمرکز خود را برای تولید رایحه برای یک جنسیت خاص معطوف می‌دارند، امپر تمایل خود را به تولید عطر و ادکلن های زوجی با رایحه‌های مردانه و زنانه نشان داده است. 

نمایش 1 تا 44 از 167 (4 صفحه)