ضمانت اصل بودن کالا

 ضمانت کالای اورجینال

فروشگاه اینترنتی پرادیما به شما مشتریان گرامی این اطمینان را می‌دهد که محصولات ارائه شده ما کاملا اورجینال بوده و از طریق شرکت‌های معتبر، بر طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران وارد می‌شود. 

شما می‌توانید برای خرید کالای دلخواهتان به فروشگاه اینترنتی پرادیما مراجعه کرده و هیچگونه نگرانی بابت تقلبی بودن نداشته باشید زیرا شرکت‌های زیادی وجود دارند که کالاهای بدلی و بی‌کیفیت را به صورت قاچاق وارد کشور کرده و به مردم عرصه می‌کنند اما کلیه محصولات این فروشگاه اصل است و به هیچ عنوان کالای کارکرده و دست دوم در سایت ما مشاهده نمی‌کنید. 

پرادیما با ارائه گارانتی معتبر از شرکت‌های مورد تایید وزارت صنعت و معدن، این اطمینان را به شما می‌دهد که بدون هیچگونه نگرانی، محصولات خود را انتخاب کنید. در این صورت شما هم کالایی با بالاترین کیفیت دارید و هم از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری کرده‌اید. تمامی کالاهای ما دارای برچسب هولوگرام بوده و بدون هیچ دخالتی بر اجزای وابسته آن، مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

ما محصولاتمان را 3 روز گارانتی معتبر کرده و شما این امکان را دارید که در صورت مشاهده هرگونه نقصی تماس بگیرید، پرادیما برای رفع مشکل خریداران همیشه آماده ارائه خدمت است.