معرفی برند سدیوس | Seduce

شرکت نگین رنگ و بوی در سال 1371 تاسیس و در زمینه تجاری(واردات و عرضه کالا)فعالیت خود را در منطقه چابهار آغاز کرد. به عنوان اولین وارد کننده محصولات آرایشی و بهداشتی موفقیت‌های زیادی کسب کرد و به همین دلیل تصمیم گرفت یک واحد تولیدی راه‌اندازی کند. پس از انجام تحقیقات و گذراندن دوره‌های تخصصی و آموزشی در کشورهای اروپایی، پیروز به اخد مدارک رسمی از آن شرکت‌ها شد و توانست در چابهار یک واحد تولیدی راه‌اندازی کند.

آقای کیانوش رنگ و بوی، متولد مرداد 1350 بوده که پس از فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی در رشته شیمی کاربردی از دانشگاه شریف با توجه به آموخته‌هایش و بررسی نیاز جامعه، وارد بازار کار شد و برای راه‌اندازی و تاسیس یک کارخانه تولیدی آرایشی در چابهار اقدام کرد. اولین محصول این برند به نام اسپری دئودورانت در سال 1379 وارد بازار داخلی شد و مورد استقبال عموم قرار گرفت، پس از آن به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه صادر شد. رنگ وبوی، با توجه به علاقه مردم به رایحه و پرفیوم در سال 1385 تصمیم گرفت به این عرصه کاملا حرفه‌ای ورود کند و در شهریورماه همان سال سفرهای تحقیقاتی خود را از کشورهای صاحب علم و فناوری شروع نمود. ایتالیا و آلمان و اسپانیا برای متعلقات پرفیوم مانند: (شیشه، پمپ، ماشین آلات تولیدی پرفیوم) و فرانسه بابت: (اسانس و رایحه). 


وی در همین راستا بعد از انجام دقیق تحقیقات جهت تکمیل فرآیند تولید انواع پرفیوم در سال 1387 به شهر گراس فرانسه سفر نمود و در دوره رایحه شناسی و فرمولاسیون شرکت ژان نیل حضور پیدا کرد، پس از پشت سر گذاشتن دوره‌های حرفه‌ای در آن شرکت موفق به گرفتن مدرک perfumer و license شد. تمامی محصولات این شرکت ائم از طراحی برند، شیشه، انتخاب رایحه و ترکیبات آن به عهده خود مدیریت بوده و تقریبا ماه‌ها تلاش بی وقفه می‌شود تا محصول به تولید نهایی برسد. 

نمایش 1 تا 44 از 63 (2 صفحه)