معرفی برند تام فورد | TOM FORD

 برند تام فورد یک برند آمریکایی است که در سال 2004 توسط Thomas Carlyle Ford معروف به Tom Ford  پایه‌گذاری‌شد، خوش‌پوش‌ترین سلبریتی‌های فرش قرمز از اسکار تا گلدن گلوب عاشق این برند هستند. فعالیت‌های این برند لوکس در دنیای مد آمریکا از سال2006 افزایش یافت و در 13 سال اخیر، طرح‌ها و رنگ‌ها و مدهای لاکچری‌اش در فشن شوهای پر بیننده خود درشرق و غرب جهان غوغایی به پا کرد، تام فورد تاکنون توانسته 5 بار جایزه شورای طراحان مد آمریکا و 5 بار جایزه VOGUEرا از آن خود کند.

 تام فورد یکی از فعالان مد و لباس جهان و البته یکی از نظریه پردازان خوش فکر نیز در همین زمینه است او در کودکی به همراه پدر بزرگش در تگزاس زندگی کرد و از همان دوران عاشق هنر بود و علاقه به هنر 30 سال بعد سبب شد تا تام به دنیای فیلم‌سازی و فیلم‌نامه‌نویسی راه پیدا کند. او در پایان سال سوم تحصیلاتش معماری را رها کرد و به دنیای فشن وارد شد. تام فورد در طول مسیر شغلی خود در دنیای مد از یک چیز شگفت ‌زده و مشتاق می‌شد و آن ادکلن بود. بارها از تام فورد سوال شد که چه چیزی باعث شده است که به عرصه مد و فشن وارد شوی؟ پاسخ وی اینگونه بود که: مادر و مادربزرگم همیشه شیک پوش بوده‌اند و این موضوع باعث شد تا به مد و فشن علاقه بیشتری داشته باشم.

 این برند رقیب جدی برای  BOSS و HUGO است. او در سال 1994 مدیریت تولید گوچی را به عهده گرفت و با خرید سهام ایو سن لورن توسط گوچی، مدیر تولید ایو سن لورن نیز به تام تعلق گرفت که در طول سال‌‌های همکاری‌اش با گوچی ادکلن‌های مختلفی را روانه بازار کرد و بعد از آن از تجربه و مهارت خود بهره برد تا چندین ادکلن مردانه را برای برند تام فورد خلق کند. در حال حاضر، ادکلن‌های تام فورد از جمله پرطرفدارترین و لوکس‌ترین ادکلن‌های دنیای مد به شمار می‌روند. تام فورد نخستین فروشگاهش را درسال 2007، خیابان پنجم نیویورک در آمریکا افتتاح کرد و دیگر شعبه‌های خود را از لندن تا توکیوی ژاپن گسترش داد. اولین عطر تام فورد به نام Black orchid در سال 2006 به بازار معرفی شد و جوایز زیادی را از آن خود کرد.

از جمله معروف‌ترین و خاص‌ترین عطرها و ادکلن‌های این برند:  Tobacco Vanille ،Fleur de Portofino ،Noir، Noir Extreme

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل Noir De Noir حجم 100ml

0 تومان

در سال 2007 ادکلنی با نام نویر د نویر Noir De Noir مناسب برای  بانوان به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم  بطری‌ای کتابی به رنگ قهوه ای با دربی چتر مانند دارد که بر روی قسمت بالایی آن در قطعه‌ای طلایی رنگ نام تام فورد حک شده است. بر روی بدنه اصلی این بطری بر روی تکه‌ای طلایی رنگ نام تجاری برند تام فورد به همراه نام عطر و حجم و غلظت آن با رن..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ریو د آمبر Atelier d'Orient Rive d'Ambre

0 تومان

ادکلن تام فورد اتلیه د اورینت ریو د آمبر Atelier d'Orient Rive d'Ambre در سال 2013 با رایحه‌ای خنک و مناسب برای  بانوان به بازار عرضه شد. بطری این ادو پرفیوم کتابی و قهوه‌ای رنگ همراه با دربی چتر مانند است که به خوبی بر روی بدنه اصلی سوار شده است، بر روی آن کادری طلایی وجود دارد که نام برند تام فورد به همراه مدل حجم و غلظت آن نوشته شده است.وقت..

ادو تویلت زنانه تام فورد مدل فلور د پورتوفینو آکوا Fleur de Portofino Acqua

0 تومان

برند تام فورد در سال 2016 ادکلنی خنک و محسور کننده با نام فلور د پورتینو آکوا Fleur de Portofino Acqua مناس برای بانوان به بازار معرفی کرد. این ادکلن هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های برند تام فورد بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند دارد که بر روی درب آن بر روی قطعه‌ای طلایی نام تجاری این برند یعنی تام فورد حک شده است. بدنه اصلی این ادو تویلت به رنگ آب..

ادو تویلت زنانه تام فورد مدل نرولی پورتوفینو اکوا Neroli Portofino Acqua

0 تومان

ادکلن تام فورد مدل نرولی پورتوفینو اکوا Neroli Portofino Acqua در سال 2016 با رایحه‌ای خنک و تازه مناسب برای آقایان به بازار معرفی شد. بطری این ادو تویلت کتابی و به رنگ آبی مات با دربی چتر مانند که بر روی قسمت بالایی در کادری طلایی رنگ نام تام فورد به زیبایی و ظرافت خاصی حک شده است.این ادو تویلت وقتی برای اولین بار بر روی لباس یا بدنتان اسپری شود ن..

ادو تویلت مردانه تام فورد مدل اکستریم Extreme

0 تومان

یکی دیگر از ادو تویلت‌های برند تام فورد اکستریم Extreme است که در سال 2007 به بازار معرفی شد، این ادو تویلت در سال 2010 بر اساس بررسی سایت‌های کشور فراسنه یکی از پرطرفدارترین عطرهای مردانه معرفی شد. بطری این ادو تویلت هم مانند دیگر نسخه‌های عطرها و ادکلن‌ها در برند تام فورد به حالت کتابی با دربی گنبدی شکل به رنگ طلایی با خطوطی موازی است که همراه با..

ادو تویلت مردانه تام فورد مدل فلور د پورتوفینو آکوا Fleur de Portofino Acqua

4,795,000 تومان

برند تام فورد در سال 2016 ادکلنی خنک و محسور کننده با نام فلور د پورتینو آکوا Fleur de Portofino Acqua مناس برای آقایان به بازار معرفی کرد. این ادکلن هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های برند تام فورد بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند دارد که بر روی درب آن بر روی قطعه‌ای طلایی نام تجاری این برند یعنی تام فورد حک شده است. بدنه اصلی این ادو تویلت به رنگ آب..

ادو تویلت مردانه تام فورد مدل فور من for Men حجم 100 میلی لیتر

0 تومان

برند تام فورد در سال 2007 یکی از ادکلن‌های مردانه خود را با نام تام فورد فور من Tom Ford for Men با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی برجسته به نام ایو کاسار Yves Cassar به بازار معرفی کرد. بطری این ادکلن هم مانند بسیاری دیگر از بطری‌های ادکلن‌های این برند شبیه به است ولی تفاوت‌هایی نسبت به آن‌ها دارد. بطری این ادکلن از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون ما..

ادو تویلت مردانه تام فورد مدل نرولی پورتوفینو اکوا Neroli Portofino Acqua

200,000 تومان

ادکلن تام فورد مدل نرولی پورتوفینو اکوا Neroli Portofino Acqua در سال 2016 با رایحه‌ای خنک و تازه مناسب برای آقایان به بازار معرفی شد. بطری این ادو تویلت کتابی و به رنگ آبی مات با دربی چتر مانند که بر روی قسمت بالایی در کادری طلایی رنگ نام تام فورد به زیبایی و ظرافت خاصی حک شده است.این ادو تویلت وقتی برای اولین بار بر روی لباس یا بدنتان اسپری شود ن..

ادو تویلت مردانه تام فورد مدل گری وتیور Grey Vetiver

0 تومان

برند آمریکایی تام فورد یکی از ادکلن‌های با رایحه‌ای تند ولی شیرین را با طراحی و فرمولاسیون عطرساز معروف هری فرمونت با نام گری وتیور Grey Vetiver در سال 2014 به بازار معرفی کرد. بطری این عطر به حالت کتابی و شبیه به بسیاری دیگر از محصولات این برند آمریکایی است ولی با تعدادی از تفاوت‌هایی که وجود آنها لازم و ضروری است، بطری این ادکلن  نقره ای رنگ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد شانگهای لیلی Atelier d'Orient Shanghai Lily

0 تومان

ادکلن شانگهای لیلی Shanghai lily  در سال 2013 با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی معروف بنام آنتوان میزندی Antoine Maisondieu با رایحه‌ای شرقی و مناسب برای بانوان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم بطری‌ای کتابی و به رنگ قهوه ای با دربی شبیه به چتر دارد که به خوبی بر روی بدنه اصلی سوار شده است، در قسمت بالایی درب آن در قطعه‌ای طلایی رنگ نام تام فور..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ادو سولیل بلانک Eau de Soleil Blanc

0 تومان

برند تام فورد در سال 2018 عطری با رایحه‌ای خنک با نام ادو سولیل بلانک Eau de Soleil Blanc مناسب برای بانوان به بازار معرفی کرد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و سفید رنگ با دربی چتر مانند دارد که در قسمت بالایی آن بر روی قطعه‌ای فلزی طلایی رنگ نام تام فورد حک شده است. بر روی بدنه اصلی ادو سولیل بلانک  Eau de Soleil Blanc در کادری طلایی رنگ با رن..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل سولیل نژ Soleil Neige

0 تومان

 ادو پرفیوم زنانه سولیل نژ Soleil Neige  در سال 2019 از برند تام فورد به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم زنانه بطری‌ای کتابی و سفید رنگ و مات دارد که بر روی آن در کادری نقره‌ای رنگ نام تام فورد به همراه Soleil Neige و غلظت و حجم آن به با رنگ سفید نوشته شده است. این بطری دربی چتر مانند و از رنگ و جنس خود بدنه دارد که در قسمت بالایی آن در تک..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل آزور لایم Azure Lime

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل آزور لایم Tom Ford Azure Lime با رایحه‌ای خنک و ملایم در سال 2010 به بازار معرفی شد. این ادکلن بطری‌ای کتابی و شبیه به برخی دیگر از ادکلن‌های برند تام فورد است، ادو پرفیوم آزور لایم بطری‌ای کتابی دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادر طلایی نام برند تام فورد به همراه مدل آن یعنی آزور لایم و غلظت و حجم آن درج شده است. درب ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ارکید سولیل Orchid Soleil

0 تومان

ادو پرفیوم تام فورد مدل ارکید سولیل Orchid Soleil در جولای سال 2016 به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و به رنگ صورتی با خطوطی موازی، عمودی و منظمی دارد که بر روی درب گنبدی شکل آن نیز کشیده شده است. به دور گردن بطری آن نواری طلایی رنگ همراه با پلاکی که بر روی آن مخفف تام فورد TF نوشته شده همراه با کادری طلایی که بر روی آن نام تام فورد ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل اوربان ماسک Urban Musk

0 تومان

در سال 2009 برند تام فورد یکی از عطرهای خود را با نام اوربان ماسک از کالکشن یا کلکسیونی با نام وایت ماسک که دارای چهار عطر بود به بازار عرضه کرد؛ اروبان ماسک و وایت سود، ماسک پیور و یاسمین ماسک در این کالکشن قرار دارند. بطری این عطر به حالتی کتابی و به رنگ سفید روشن همراه با دربی چتر مانند است که به خوبی بر روی بدنه اصلی سوار شده است. بر روی قسمت ب..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ایتالین سایپرس Italian Cypress

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه ایتالین سایپرس در سال 2008 در کشور ایالت متحده آمریکا توسط برند تام فورد به بازار عرضه شد که بطری‌ای مانند بسیاری از ادکلن‌های برند تام فورد دارد. بطری این ادو پرفیوم حالتی کتابی و به رنگ قهوه‌ای با دربی چتر مانند است که بر روی آن در قطعه‌ای طلایی نام تجاری تام فورد حک شده است؛ بر روی کادری طلایی رنگ بر روی بدنه اصلی نام تام فورد ب..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل بلک ارکید Black Orchid

0 تومان

یکی از منحصر به فرد‌ترین ادکلن‌های برند تام فورد بلک ارکید Black Orchid است که در سال 2006 در کشور آمریکا از آن رونمایی شد. در طراحی این عطر وقتی به آن نگاه می‌کنید اولین چیزی که شما را به خود جلب می‌کند پلاک طلایی رنگی است که روی آن نام Tomford Black Orchid حک شده است که به غیر از آن به دورگردن این بطری نخی طلایی رنگ با ظرافت زیادی پیچیده شده است ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل بلک ارکید هایر میست Black Orchid Hair Mist

0 تومان

بلک ارکید‌هایر میست Black Orchid Hair Mist در سال 2017 با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل بهار، پاییز و زمستان به بازار عرضه شد. بر روی بدنه اصلی این ادو پرفیوم زنانه خطوطی موازی و منظم و کادری طلایی رنگ وجود دارد که نام تام فورد به همراه مدل آن نوشته شده است، این خطوط موازی به غیر از بدنه اصلی بر روی درب گنبدی شکل آن نیز کشیده شده است. به دور گردن ا..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل توباکو عود Tobacco Oud

0 تومان

تام فورد زنانه توباکو عود در سال 2013 از برند تام فورد با عنوان عطری بی رقیب و یکه تاز به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای مانند سایر نسخه‌های این سری دارد که کتابی شکل و در حجم‌های 50 و 100 میلی لیتر با دربی شکل چتر است که بر روی بدنه اصلی سوار می‌شود و در حجم 250 میلی لیتر دربی گرد و گوی مانند دارد؛ توباکو عود به رنگ قهوه‌ای با کادری طلایی ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل توباکو عود اینتنس Tobacco Oud Intense

0 تومان

ادکلن توباکو عود اینتنس زنانه Tobacco Oud Intense در سال 2017 با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل‌های سرد سال به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم نسخه‌ای دیگر از توباکو عود ولی با تغییراتی جزئی و کلی است. توباکو عود انتنس دارای بطری‌ای کتابی به رنگ قهوه‌ای با دربی چتر مانند دارد که به خوبی بر روی آن سوار شده است، بر روی بدنه اصلی آن کادری  نقره‌ای ر..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل توباکو وانیل Tobacco Vanille

0 تومان

 در سال 2007 یکی از خاص‌ترین ادکلن‌های برند تام فورد با نام توباکو وانیل به بازار معرفی شد. بر روی بطری قهوه‌ای تیره و کتابی شکل توباکو واینل در کادری طلایی نام برند تام فورد به همراه مدل و حجم و غلظت آن نوشته شده است. درب چتر مانند این بطری با وزن مناسب و هماهنگی خاصی بر روی بدنه اصلی سوار است.وقتی برای اولین بار توباکو وانیل زنانه Tobacco Va..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل توسکان لدر اینتنس Tuscan Leather Intense

0 تومان

عطر تام فورد توسکان لدر اینتنس  زنانه در سال 2019 از برند تام فورد به بازارعرضه شد . این ادو پرفیوم هم بطری‌ای کتابی و به رنگ قهوه‌ای همراه با دربی چتر مانند دارد که به خوبی بر روی بدنه اصلی سوار شده است. بر روی بدنه اصلی این ادکلن در کادری طلایی رنگ نام تام فورد به همراه مدل و حجم و غلظت آن حک شده است.وقتی برای اولین بار آن را بر روی لباس یا ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل جاسمین روژ Jasmin Rouge حجم 50 میلی لیتر

0 تومان

برند تام فورد یکی از بهترین محصولات خود را در سال 2011 با نام جاسمین روژ Jasmin Rouge به بازار معرفی کرد. این ادکلن بطری‌ای کتابی و در طیف رنگی قهوه‌ای تا قرمز دارد که با پلاکی طلایی بر روی آن که نام و برند ادکلن حک شده است ترکیبی زیبا و جذاب را ایجاد کرده است، درب بطری این ادکلن از جنس بدنه اصلی است ولی به صورتی طراحی شده است که مانند یک چتر بر رو..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل جاسمین ماسک Jasmin Musk

0 تومان

عطر تام فورد مدل جاسمین ماسک در سال 2009 با طبعی تند با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی معروف با نام Calice Becker به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند دارد که در قسمت بالایی این بطری بر روی کادری طلایی رنگ نام تام فورد حک شده است. بدنه اصلی از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون مایع معطر درون آن به خوبی مشاهده می‌شود؛ به غیر ا..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل جانگیل د نویت Jonquille de Nuit

0 تومان

جانگیل د نویت Jonquille de Nuit عطری با رایحه‌ای خنک و مناسب برای بانوان در سال 2012 به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند شبیه به تعداد زیادی از ادکلن‌های برند تام فورد دارد؛ بر روی بدنه اصلی آن در کادری بنفش رنگ نام تام فورد به همراه مدل، حجم و غلظت آن نوشته شده است.وقتی برای اولین بار آن را بر روی لباس یا بدنتان اسپری م..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل رز پریک Rose Prick

0 تومان

برند تام فورد یکی از بهترین و قوی‌ترین ادکلن‌های خود را با نام رز پریک زنانه  Rose Prick به معنی خار گل رز در سال 2020 به بازار معرفی کرد. این ادو پرفیوم هم مانند بسیاری دیگر از سری ادکلن‌های تام فورد بطری‌ای کتابی با دربی چتر مانند دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادری مشکی نام تام فورد به همراه مدل ادکلن و حجم و غلظت آن نوشته شده است. بطری و ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ساهارا نویر Sahara Noir

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه ساهارا نویر در سال 2013 با عنوان یک ادکلن مبهوت کننده، باوقار و شگفت انگیز در گروه رایحه‌های سنگین و سلطنتی برای خانم‌های شیک پوش و با وقار و متانت بالا از برند تام فورد با بطری‌ای کتابی و گنبدی شکل با رنگ طلایی و خطوط موازی عمودی در سرتاسر بدنه اصلی به همراه کادری که بر روی آن نام برند و مدل ادکلن همراه با حجم بر روی آن درج شده اس..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل سول دی پازیتانو Sole di Positano

0 تومان

ادکلن سول دی پازیتانو زنانه Sole di Positano با رایحه ای خنک در سال 2017 به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم شبیه به ادو پرفیوم نرولی پورتوفینو به شکل کتابی و به رنگ آبی جذاب همراه با دربی چتر مانند است که در قسمت بالایی آن قطعه‌ای طلایی رنگ همراه با نام تام فورد قرار دارد که به غیر از آن بر روی بدنه اصلی نیز کادری طلایی رنگ وجود دارد که نام تام فورد ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل سول دی پوزیتانو آکوا Sole Di Positano Acqua

0 تومان

سول دی پوسیتانو آکوا زنانه Sole Di Positano Acqua در سال 2019 با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم بطری‌ای کتابی و به رنگ آبی دارد که بر روی بدنه اصلی در کادری آبی رنگ نام تام فورد به همراه مدل آن یعنی سول دی پوزیتانو آکوا و حجم و غلظت آن نوشته شده است؛ درب چتر مانند این بطری به زیبایی و خوبی بر روی بدنه ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل شانگهای لیلی Shanghai Lily

0 تومان

عطر زنانه تام فورد شانگهای لیلی Shanghai Lily در سال 2013 با طراحی و فرمولاسیون آنتوان میزندی Antoine Maisondieu در آمریکا با رایحه‌ای شرقی به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای مانند بسیاری دیگر از عطرهای برند تام فورد حالتی کتابی و به رنگ قهوه‌ای با کادری طلایی رنگ است که بر روی آن نام برند تام فورد به همراه مدل عطر و حجم و غلظت آن با رنگی مش..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل عربین وود Arabian Wood

0 تومان

در سال 2009 برند تام فورد عطری مناسب برای  بانوان با نام عربین وود Arabian Wood به بازار معرفی کرد. این ادکلن بطری‌ای کتابی به رنگ قهوه‌ای همراه با دربی چتری مانند دارد که به زیبایی بر روی آن سوار شده است، بر روی بدنه اصلی در کادری طلایی رنگ نام برند تام فورد همراه با مدل عربین وود و غلظت و حجم آن حک کرده است. بر روی درب عربین وود درقطعه‌ای طل..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل عود فلور Oud Fleur

0 تومان

 ادو پرفیوم زنانه عود فلور Oud Fleur یکی دیگر از ادکلن‌هایی بود که در هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب و قابل استفاده بود. این ادکلن هم مانند سری ادکلن‌های پرایوت بطری‌ای کتابی و قهوه‌ای رنگ همراه با کادر تیره رنگ است که بر روی آن نام برند و مدل همراه با حجم آن درج شده است. عود فلور در سال 2013 با طبعی گرم در کشور آمریکا به بازار معرفی شد..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل عود مینرال Oud Minerale

0 تومان

عود مینرال زنانه Oud Minerale در سال 2017 با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند تابستان با طراحی و فرمولاسیون شیامالا میزندیو shyamala maisondieu به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و به رنگ قهوه‌ای دارد که بر روی بدنه اصلی در کادری نام تام فورد به همراه مدل و حجم و غلظت آن نوشته شده است. درب این بطری شبیه به چتر است و بر رو..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل عود وود Oud Wood

0 تومان

یکی از ادکلن‌های برند تام فورد که هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است با نام عود وود زنان Oud Wood در سال 2007 به بازار معرفی شد. این ادو پرفیوم هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های تام فورد بطری‌ای کتابی و به رنگ قهوه‌ای دارد که بر روی آن در کادری مشکی نام تام فورد به همراه مدل ادکلن و غلظت و حجم آن با رنگ سفید نوشته شده است.وقتی برای اولین با..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل عود وود انتینس Oud Wood Intense

0 تومان

ادو پرفیوم تام فورد عود وود انتینس زنانه Oud Wood Intense با رایحه‌ای گرم و مناسب برای بانوان در سال 2017 به بازار عرضه شد. این ادکلن هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های تام فورد بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند به رنگ قهوه‌ای دارد که در قسمت بالایی آن در قطعه‌ای نقره‌ای رنگ نام تام فورد حکاکی شده است به غیر از آن بر روی بدنه اصلی آن کادری نقره‌ای رنگ ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل فلور د چاین Fleur De Chine

0 تومان

ادو پرفیوم شرقی فلور د چاین Fleur De Chine با رایحه‌ای شیرین،  خوراکی، شرقی و گلی در سال 2013 با طراحی و فرمولاسیون رودریگو فلورس-روکس Rodrigo Flores-Roux مناسب برای بانوان به بازار عرضه شد. بطری این ادو پرفیوم هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های برند تام فورد کتابی و به رنگ قهوه‌ای تیره و کادری طلایی رنگ که بر روی آن نام تجاری برند تام فورد به ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل فوگر (فوژه) د آرگنت Fougere d Argent

0 تومان

ادکلن فوگر (فوژه) د آرگنت Fougère d’Argent در سال 2018 با رایحه‌ای گرم و مناسب برای استفاده بانوان به طور مشترک به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های تام فودر بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند دارد که در قسمت بالایی آن در تکه‌ای طلایی رنگ نام تام فورد حک شده است، به غیر از آن بر روی بدنه اصلی در کادری طلایی رنگ نام تام فور..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل فوگر (فوژه) پلاتین Fougere Platine

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه فوگر (فوژه) پلاتین Fougere Platine در سال 2018 با رایحه‌ای گرم و مناسب برای آقایان و بانوان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم مانند بسیاری دیگر از ادکلن‌های تام فورد که به طور مشترک بین آقایان و بانوان استفاده می‌شود بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند دارد که در قسمت بالایی آن در کادری طلایی رنگ نام تام  فود حک شده است؛ البته به..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل لاست چری Lost Cherry

0 تومان

برند تام فورد در نوامبر سال 2018 ادکلنی با رایحه‌ای جذاب از گیلاس به همراه بادام با طعمی شیرین و مناسب برای فصول سرد سال با نام لاست چری Lost Cherry به بازار معرفی کرد. این ادو پرفیوم زنانه بطری‌ای کتابی همراه با دربی چتر مانند دارد که ازجنس شیشه‌ای شفاف هستند و از بیرون می‌توان مایع غلیظ قرمز رنگ دورن آن را به خوبی مشاهده کرد. بر روی بدنه اصلی این..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل لندن London

0 تومان

ادکلن زنانه و مردانه تام فورد در سال 2013 با نام لندن London با رایحه‌ای گرم به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم بطری‌ای کتابی و قهوه‌ای رنگ با دربی چتر مانند دارد که بر روی قسمت بالایی این درب در کادری طلایی رنگ نام تام فورد حک شده است. بر روی بدنه اصلی این ادو پرفیوم در کادری طلایی رنگ با رنگی مشکی نام برند تام فورد به همراه مدل آن و حجم و غلظت آ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل لوندر اکستریم Lavender Extreme

0 تومان

ادکلن لوندر اکستریم زنانه Lavender Extreme در سال 2019 با رایحه‌ای خنک به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی به رنگ سفید و دربی گرد دارد که به دور گردن آن نواری سفید و پلاکی که مخفف نام تام فورد بر روی آن حک نموده‌اند پیچیده شده است.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم زنانه را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت آغازین با رایحه‌ای از لیم..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل لیس فیوم Lys Fume

0 تومان

در سال 2012 یکی از عطر‌هایی که برند تام فورد به بازار معرفی کرد لیس فیوم زنانه Lys Fume با رایحه‌ای شیرین و تند بود. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی با کادری بنفش رنگ دارد که بر روی آن نام برند تام فورد و مدل لیس فیوم Lys Fume همراه با غلظت و حجم آن نوشته شده است. این ادو پرفیوم هم مانند تمام ادکلن‌هایی که هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است از ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ماندارینو دی آمالفی Mandarino di Amalfi

0 تومان

عطر ادکلن تام فورد زنانه ماندارینو دی آمالفی Tom Ford Mandarino di Amalfi   در سال 2017 به عنوان عطری بسیار خنک، سرشار از زندگی، آزادی و پاکی با طراحی و فرمولاسیون عطر ساز Calice Becker به بازار معرفی شد. این عطر بطری‌ای کتابی و به رنگ آبی زیبایی به همراه دربی چتر مانند دارد که با ترکیب رنگ طلایی کاد‌رهای بر روی آن بسیار جذاب و دوست داستن..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل ماندارینو دی آمالفی آکوا Mandarino di Amalfi Acqua

0 تومان

ادکلن ماندارینو دی آمالفی آکوا  زنانه Mandarino di Amalfi Acqua در سال 2017 با رایحه‌ای خنک به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و دربی چتر مانند به رنگ آبی دارد؛ بر روی بدنه اصلی در کادری آبی رنگ نام تام فورد به همراه مدل ادکلن ماندارینو دی آمالفی آکوا و حجم و غلظت آن نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم زنانه را بر روی ..

ادو پرفیوم زنانه تام فورد مدل متالیک Metallique

0 تومان

ادو پرفیوم متالیک Metallique با رایحه‌ای گرم در سال 2019 به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای استوانه‌ای و به رنگ سفید و دربی طلایی رنگ دارد که به غیر از آن بر روی بدنه اصلی نیز کادری طلایی رنگ همراه با نوشته‌هایی که نام برند و مدل عطر هستند این ترکیب سفید و طلایی را تکمیل کرده است. جعبه این ادو پرفیوم هم مانند بطری اصلی به رنگ سفید است که بر ر..

نمایش 1 تا 45 از 127 (3 صفحه)