معرفی برند مونت بلانک | MONT BLANC

برند مونت بلانک(Montblanc) با دیگر تلفظ‌های "مون بلان" و"مونت بلنک" یکی از شرکت‌های لوکس آلمانی است که در زمینه تولید عطرو ادکلن فعالیت می‌کند. طرح های ناب و سلطنتی مونت بلانک در تمام محصولات این برند دیده می‌شود. حدود سال 1906 که صنعت و اقتصاد اروپا رشد و شتاب بیشتری گرفت، یک بانکدار هامبورگی به نام آلفرد نیهمیاس به همراه مهندس برلینی به نام آگوست ایبرشتاین این شرکت را راه اندازی کردند.

سال 1909 اولین محصول این شرکت، خودنویسی با ترکیب رنگ سیاه و قرمز بود ونام "روژه نوار" (با تلفظ فرانسوی قوژه نواق) به معنای (قرمز سیاه) بر روی آن گذاشته شد؛ استفاده از واژه‌های فرانسوی، خود یکی دیگر از نمادهای شیک و لوکس بود و آلمانی‌ها هم در خارج از حوزه صنعت، در حوزه‌ی مد و زیبایی و …، تعصبی نسبت به استفاده از نام‌های آلمانی نداشتند.

این کمپانی،  قلمی دیگر با کیفیت بسیار بالا در سال 1910  در هامبورگ تولید و آن را mont blank نام گذاری کرد. نشان ستاره سفید که در محصولات مونت بلانک خود را به تصویر می‌کشد، اولین بار در سال 1913 به نمایش گذاشته شد که از بالاترین قله در آلپ الهام گرفته شده است. سال 1980 محبوبیت قلم های این کمپانی افزایش یافت و تولیداتشان تا آسیا نیز پیش رفت. 

با گذشت زمان این شرکت طرح‌های خود را در زمینه تولید کالاهای چرمی از قبیل بدنه خودکار، زیورآلات، کاغذ دست ساز و عطر گسترش داد. دوران جنگ جهانی دوم تولیدات کارخانه این شرکت متوقف و از بین رفت اما با شروع دوباره، ساخت و تولید را در دانمارک ادامه دادند.اولین عطر مردانه (2005 Starwalker ) همراه با یک قلم به نام Starwalker و مجموعه ساعت Watchwomen Men's Timewalker در آن زمان معرفی شد. در حال حاضر قلم‌های آنتیک مون‌بلان وعطرهای بی‌ نظیرش موردی جذاب برای کلکسیونرها هستند.

از جمله عطرو ادکلن‌های ایده‌آل و پرطرفدار این برند شامل: 

Lady Emblem

Emblem

Legend

Legend Pour Femme

Presence

Presence d`Une Femme Intense  ادو پرفیوم زنانه مونت بلانک مدل لجند Legend

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه لجند Legend در سال 2012 در کشور فرانسه و مناسب برای بانوان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و شبیه به گلی با برگ‌های نیم دایره دارد که بر روی بنه اصلی آن شیاری‌هایی افقی کشیده شده است. رنگ صورتی ملایم آن همراه با درب فلزی ترکیبی زیبا و جوان پسند را ایجاد کرده است.وقتی برای اولین بار لجند زنانه را بر روی لب..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل ایندیویدوال سول سنس مدل Individuelle Soul Senses

0 تومان

ادو تویلت ایندیویدوال سول سنس مدل  Individuelle Soul Senses در سال 2007 و در کشور فرانسه و مناسب برای بانوان به بازار عرضه شد. این ادکلن با رایحه‌ای معتدل در تمام فصول سال استفاده می‌شود. این ادو تویلت بطری‌ای شبیه به V از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که بر روی آن نام کامل آن نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر روی لباس یا بدنتان اس..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل فمه ایندیویجوال Femme Individuelle

0 تومان

ادو تویلت فمه ایندیویجوال Femme Individuelle در سال 2004 در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این عطر با رایحه‌ای  تلخ و معتدل برای فصل‌های پاییز و زمستان و بانوان بسیار مناسب است. بطری این ادو تویلت حرف انگلیسی V  از جنس شیشه‌ای شفاف است که بر روی آن نوشته‌هایی از مدل و نام برند نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر ر..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل فمه د مونت بلانک Femme de Montblanc

0 تومان

ادو تویلت فمه د مونت بلانک  Femme de Montblanc در سال 2006 در حجم 75 میلی‌لیتری در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این عطر با رایحه‌ای شیرین و گرمی که دارد برای استفاده در فصل‌های پاییزی و زمستانی برای بانوان بسیار مناسب است. این ادو تویلت بطری‌ای مکعب مربعی شکل و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که نزدیک به درب آن برآمدگی‌ها و شکستگی‌هایی بر زی..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل لجند اسپشیال ادیشن 2014 Legend Special Edition

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه لجند اسپشیال ادیشنLegend Special Edition 2014  در سال 2014 در کشور فرانسه و مناسب برای بانوان تولید و به بازار عرضه شد. لجند اسپشیال ادیشن نسخه دیگری از ادو پرفیوم لجند زنانه است که در سال 2012 معرفی شده بود. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و شبیه به گلی با برگ‌های نیم دایره دارد که بر روی بنه اصلی آن شیاری‌هایی افقی کشیده شد..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل لیدی امبلم لئو Lady Emblem LEau

0 تومان

ادو تویلت لیدی امبلم لئو Lady Emblem LEau در سال 2017 در کشور فرانسه به بازار عرضه شد. این ادکلن رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان بسیار مناسب است. این ادو تویلت بطری‌ای زیبا و جذاب به شکل ستاره‌ای شش پر دارد که مایع سبز رنگ درون آن به خوبی دیده می‌شود.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌..

ادو تویلت زنانه مونت بلانک مدل پرسنس د آن Presence D Une Femme

0 تومان

ادو تویلت مونت بلانک مدل پرسنس د آن Presence D Une Femme  در سال 2002 در کشور فرانسه با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل‌های سرد سال تولید و به بازار عرضه شد. این عطر توسط عطرساز معروف به نام میشل آلمیراک Michel Almairac طراحی و فرمولاسیون شده است. بطری این ادو تویلت دایره‌ای شکل به رنگ سفید با حلالی طلایی رنگ در قسمت بالایی دارد که در کل بسیار ج..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک لجند اسپیریت Legend Spirit

0 تومان

ادو تویلت لجند اسپیریت Legend Spirit با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان در سال 2016 در کشور فرانسه با طراحی و فرمولاسیون الیور کرسپ Olivier Cresp، ناتالی لورسن Nathalie Lorson مناسب برای آقایان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگ سفید با گوشه‌هایی گرد با قطعه‌ای نقره‌ای رنگ در قسمت بالایی دارد که با..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل استارواکر (استار والکر) Starwalker حجم 75ml

0 تومان

ادو تویلت استارواکر (استار والکر) با رایحه‌ای خنک، مناسب برای فصل‌های گرم سال و آقایان از برند مونت بلانک و سال 2005 در کشور فرانسه به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع تقریبا آبی رنگ آن به خوبی نمایان است. بر روی بدنه اصلی این بطری نام استارواکر (استار والکر) همراه با نام برند و لوگوی مونت بلانک..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم Emblem

0 تومان

ادو تویلت مردانه امبلم Emblem با رایحه‌ای معتدل، تند و طبیعی در سال 2014 با طراحی و فرمولاسیون عطر سازی به نام سونی کونستنت Sony Constant در کشور فرانسه تویلد و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت جذاب و دوست داشتنی بطری استوانه‌ای و شکل ستاره‌ای شش پر دارد که در قسمت بالایی آن با رنگی سفید در دایره‌ای با حاشیه نیز آن ستاره کشیده شده است.وقتی برای اولی..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم ابسولو Emblem Absolu

0 تومان

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم ابسولو Emblem Absolu در کشور فرانسه با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل‌های سرد سال در سال 2017 به بازار معرفی شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه ای و شبیه به ستاره‌ای شش پر به رنگ طلایی دارد که بر روی قسمت بالایی درب آن در دایره‌ای مشکی رنگ ستاره‌ای شش پر سفید کشیده شده است. این طراحی جذاب و زیبا در عطرهای Emblem ..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم اینتنس Emblem Intense

0 تومان

ادو تویلت مردانه امبلم اینتنس Emblem Intense مناسب برای آقایان جوان و دوست داران کاریزماتیک بسیار مناسب است. امبلم اینتنس یکی از بهترین و جدیدترین، قوی‌ترین و جذاب‌ترین ادکلن‌های برند مونت بلانک Mont Blanc است. بطری این ادو تویلت بطری‌ای جذاب و طراحی خاص با رنگ نقره‌ای و درخشان شبیه به ستاره‌ای شش پر استوانه‌ای دارد که در قسمت بالایی درپوش آن با رن..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل ایندیویدوال(ایندیویجوال) Individuel

0 تومان

ادو تویلت مردانه مدل ایندیویدوال(ایندیویجوال) Individuel در سال 2003 در کشور فرانسه تولید شد. ایندیویدوال رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم مانند بهار و تابستان است. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و مستطیل شکل از جنس شیشه‌ای شفاف با مایعی آبی رنگ دارد که در قسمت بالایی آن قطعه‌ای فلزی همراه با درپوش اصلی این طراحی را زیبا کرده است. بر روی بدنه اصل..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند Legend حجم 100ml

0 تومان

ادو تویلت مردانه لجند Legend در سال 2011 از برند مونت بلانک در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت با رایحه‌ای معتدل و بویی شیرین و خنک برای تمام فصل‌های سال مناسب است. بطری این ادو تویلت از سری لجند به شکل کتابی با گوشه‌های منحنی به رنگ مشکی با قطعه و دربی فلزی است. درپوش این بطری فلزی و شکل استوانه ای بسیار کوچک است که بر روی آن ن..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند اسپشال ادیشن 2013 Legend Special Edition

0 تومان

ادو تویلت لجند اسپشال ادیشن 2013 Legend Special Edition در سال 2013 با رایحه‌ای خنک و مناسب برای روزهای گرم سال و فصل بهار و تابستان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای به رنگ مشکی و سفید دارد که در قسمت بالایی آن بر روی شانه‌های بطری قطعه ای فلزی با درب فلزی که نام  مونت بلانک همراه با ستاره شش پر حک شده همخوانی و هارمونی بسیار زیبا را ای..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند اسپشال ادیشن 2014 Legend Special Edition

0 تومان

در سال 2012 ادکلن لجند و بعد از آن در سال 2013 نسخه دیگری از آن به بازار معرفی شد؛ در سال 2014 نیز نسخه‌ای دیگر از این ادکلن با رایحه‌ای خنک و تازه و مناسب برای روزهای گرم بهار و تابستان به بازار عرضه شد. بطری این ادو تویلت به رنگ آبی درخشان است که با درپوش و شانه‌های فلزی بطری که بر روی آن نام مونت بلانک همراه با لوگوی ستاره‌ای شش پر حک شده بسیار ..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند اینتنس Legend Intense

0 تومان

ادو تویلت مردانه  لجند اینتنس Legend Intense در سال 2013 از برند مونت بلانک در کشور فرانسه  تولید شد. این ادو تویلت با رایحه‌ای معتدل و بویی شیرین  مناسب برای فصل‌های سرد سال است. بطری این ادو تویلت از سری لجند به شکل کتابی با گوشه‌های منحنی به رنگ نقره‎‌ای با قطعه و دربی فلزی و نقره ای رنگ است. درپوش این بطری فلزی و شکل استوانه ای ب..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند کالیگرافی ادیشن Legend Calligraphy Edition

0 تومان

ادو تویلت لجند کالیگرافی ادیشن Legend Calligraphy Edition در سال 2015 در کشور فرانسه با رایحه‌ای معتدل و مناسب برای فصل بهار و زمستان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت هم بطری‌ای شبیه به سری ادکلن‌های لجند است ولی به رنگ مشکی با نوشته‌هایی مختلف به رنگ سفید با قطعه‌ای فلزی که بر روی شانه‌های بطری وجود دارد و لوگوی مونت بلانک بر روی آن حک شده است. درپ..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل هوم اکسپشنل Homme Exceptionnel

0 تومان

ادو تویلت هوم اکسپشنل Homme Exceptionnel با رایحه‌ای گرم و مناسب برای آقایان در سال 2008 در کشور فرانسه از برند مونت بلانک تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و مکعبی شکل از جنس شیشه‌ای شفاف همراه با درپوشی از همان جنس دارد. در قسمت پایینی درپوش آن بر روی قطعه‌ای فلزی نام مونت بلانک حکاکی شده است.وقتی برای اولین بار این این ادو تو..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل پرسنس Presence

0 تومان

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل پرسنس Presence با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان طراحی شد. پرسنس در کشور فرانسه و از برند مونت بلانک در سال 2001 به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که بر روی آن نام Presence همراه با نام مونت بلانک و لوگوی کوچک آن نوشته شده است. درپوش این بطری مشکی..

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل پرنسس کول Presence Cool

0 تومان

ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل پرنسس کولPresence Cool  با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان طراحی شد. پرسنس در کشور فرانسه و از برند مونت بلانک در سال 2002 به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که مایع آبی رنگ درون آن به خوبی نمایان است و روی آن نام Presence Coolهمراه با نام مونت..

ادو پرفیوم زنانه مونت بلانک مدل سیگنچر Signature

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه سیگنچر Signature در سال 2020 در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادکلن با رایحه‌ای معتدل و برای تمام فصول سال مناسب است. این ادو تویلت بطری‌ای مکعب مربعی شکل با ناهمواری‌هایی بر روی بدنه اصلی وجود دارد. رنگ سفید مایع معطر همراه با درب سفید و نوشته‌های طلایی بر روی آن به زیبایی و شیک بودن این ترکیب می‌افزاید.وقتی برای اولین..

ادو پرفیوم زنانه مونت بلانک مدل لیدی امبلم Lady Emblem

0 تومان

در اواسط سال 2015 برند مونت بلانک عطری با رایحه‌ای شیرین برای فصل‌های سرد سال با نام لیدی امبلم Lady Emblem تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم هم مانند سایر عطرهای کلکسیون لیدی امبلم بطری‌ای به شکل ستاره‌ای شش پر به رنگ صورتی کم رنگی دارد که برای تزئین بسیار زیبا و مناسب است. جعبه این عطر مکعب مربعی صورتی رنگ همراه با نوشته‌هایی از نام برند و..

ادو پرفیوم زنانه مونت بلانک مدل لیدی امبلم الکسیر Lady Emblem Elixir

0 تومان

ادو پرفیوم  لیدی امبلم الکسیرLady Emblem Elixir  با رایحه‌ای شیرین و گرم در سال 2016 با حجم 100 میلی در فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. مونت بلانک کمپانی‌ای آلمانی با شهرت و محبوبیت  زیادی در زمینه لوازم تحریر و کالاهای لوکس و لاکچری است که در سال 2001 فعالی خود را در زمینه عطر و ادکلن هم آغاز کرد. این ادو پرفیوم زنانه بسیار جذ..

ادو پرفیوم مردانه مونت بلانک مدل اکسپلورر Explorer

0 تومان

ادو پرفیوم اکسپلورر Explorer با رایحه‌ای  شیرین، تلخ و طبیعت در کشور فرانسه در سال 2019 مناسب برای آقایان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای استوانه‌ای با روکشی چرمی سیاه و بطری‌ای شیشه‌ای و دربی استوانه‌ای طراحی شده است؛ بر روی بدنه اصلی لوگوی دایره کوچکی با ستاره‌ای سفید وجود دارد و بر روی قسمت بالایی درب آن نیز همین ستاره شش پر وجود د..

ادو پرفیوم مردانه مونت بلنک مدل لجند نایت Legend Night

0 تومان

ادو پرفیوم لجند نایت  Legend Nightدر سال 2017 از برند مونت بلانک در کشور فرانسه  تولید شد. این ادو تویلت با رایحه‌ای معتدل و بویی شیرین  مناسب برای تمام فصل های سال است. بطری این ادو تویلت از سری لجند به شکل کتابی با گوشه‌های منحنی به رنگ ترکیبی از زرد و نارنجی تا مشکی و قهوه ای با قطعه و دربی فلزی و مشکی رنگ است. درپوش این بطری فلزی..

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک لجند اسپیریت Legend Spirit

0 تومان

تستر ادو تویلت لجند اسپیریت Legend Spirit با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان در سال 2016 در کشور فرانسه با طراحی و فرمولاسیون الیور کرسپ Olivier Cresp، ناتالی لورسن Nathalie Lorson مناسب برای آقایان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگ سفید با گوشه‌هایی گرد با قطعه‌ای نقره‌ای رنگ در قسمت بالایی دارد ..

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل استارواکر (استار والکر) Starwalker

0 تومان

تستر ادو تویلت استارواکر (استار والکر) با رایحه‌ای خنک، مناسب برای فصل‌های گرم سال و آقایان از برند مونت بلانک و سال 2005 در کشور فرانسه به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع تقریبا آبی رنگ آن به خوبی نمایان است. بر روی بدنه اصلی این بطری نام استارواکر (استار والکر) همراه با نام برند و لوگوی مونت ..

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم Emblem

0 تومان

تستر ادو تویلت مردانه امبلم Emblem با رایحه‌ای معتدل، تند و طبیعی در سال 2014 با طراحی و فرمولاسیون عطر سازی به نام سونی کونستنت Sony Constant در کشور فرانسه تویلد و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت جذاب و دوست داشتنی بطری استوانه‌ای و شکل ستاره‌ای شش پر دارد که در قسمت بالایی آن با رنگی سفید در دایره‌ای با حاشیه نیز آن ستاره کشیده شده است.وقتی برای..

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم ابسولو Emblem Absolu

0 تومان

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل امبلم ابسولو Emblem Absolu در کشور فرانسه با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل‌های سرد سال در سال 2017 به بازار معرفی شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه ای و شبیه به ستاره‌ای شش پر به رنگ طلایی دارد که بر روی قسمت بالایی درب آن در دایره‌ای مشکی رنگ ستاره‌ای شش پر سفید کشیده شده است. این طراحی جذاب و زیبا در عطرهای Em..

تستر ادو تویلت مردانه مونت بلانک مدل لجند Legend حجم 100ml

0 تومان

تستر ادو تویلت مردانه لجند Legend در سال 2011 از برند مونت بلانک در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت با رایحه‌ای معتدل و بویی شیرین و خنک برای تمام فصل‌های سال مناسب است. بطری این ادو تویلت از سری لجند به شکل کتابی با گوشه‌های منحنی به رنگ مشکی با قطعه و دربی فلزی است. درپوش این بطری فلزی و شکل استوانه ای بسیار کوچک است که بر روی..

تستر ادو پرفیوم زنانه مونت بلانک مدل لیدی امبلم Lady Emblem

0 تومان

در اواسط سال 2015 برند مونت بلانک عطری با رایحه‌ای شیرین برای فصل‌های سرد سال با نام لیدی امبلم Lady Emblem تولید و به بازار عرضه شد. این تستر ادو پرفیوم هم مانند سایر عطرهای کلکسیون لیدی امبلم بطری‌ای به شکل ستاره‌ای شش پر به رنگ صورتی کم رنگی دارد که برای تزئین بسیار زیبا و مناسب است. جعبه این عطر مکعب مربعی صورتی رنگ همراه با نوشته‌هایی از نام ب..

تستر ادو پرفیوم مردانه مونت بلانک مدل اکسپلورر Explorer

0 تومان

تستر ادو پرفیوم اکسپلورر Explorer با رایحه‌ای شیرین، تلخ و طبیعت در کشور فرانسه در سال 2019 مناسب برای آقایان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای استوانه‌ای با روکشی چرمی سیاه و بطری‌ای شیشه‌ای و دربی استوانه‌ای طراحی شده است؛ بر روی بدنه اصلی لوگوی دایره کوچکی با ستاره‌ای سفید وجود دارد و بر روی قسمت بالایی درب آن نیز همین ستاره شش پر وجود دا..

تستر ادو پرفیوم مردانه مونت بلانک مدل لجند نایت Legend Night

0 تومان

تستر ادو پرفیوم لجند نایت  Legend Nightدر سال 2017 از برند مونت بلانک در کشور فرانسه  تولید شد. این ادو تویلت با رایحه‌ای معتدل و بویی شیرین  مناسب برای تمام فصل های سال است. بطری این ادو تویلت از سری لجند به شکل کتابی با گوشه‌های منحنی به رنگ ترکیبی از زرد و نارنجی تا مشکی و قهوه ای با قطعه و دربی فلزی و مشکی رنگ است. درپوش این بطری..

نمایش 1 تا 34 از 34 (1 صفحه)