معرفی برند فراگرنس ورد | Fragrance World

فراگرنس ورد یک برند اماراتی بسیار جذاب و با اصالت در زمینه عطر و ادکلن‌ مردانه، زنانه و لوازم آرایش به حساب می‌آید. پس از شرکت اجمل، به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی عطرو ادکلن در امارات محسوب می‌شود و قصدش تولید عطرهایی با ماندگاری و کیفیت بالا و قیمت مناسب است. این برند در سال2009 به مدیریت آقای موسی افتتاح شد و دفتر مرکزی آن در شهر دبی امارات قرار دارد. 

فراگرنس ورد یک شرکت چند ملیتی است که با همکاری فرانسه و امارات و آمریکا اداره می‌شود اما آمریکا سهم کمتری نسبت به بقیه کشورها دارد. البته در نظر داشته باشیم استفاده از فرمولاسیون‌های جدید عطرسازی که توسط برندهای مطرح فرانسه استفاده می‌شود، یکی از دلایل پیشرفت این شرکت در سالهای اخیر بوده است.


این برند 10 فروشگاه در امارات دارد که نامشان (تجارت جهانی عطر و فروشگاه تجارت القروب) است. این برند در هند و اندونزی هم چند فروشگاه راه‌اندازی کرده.


این شرکت در سه دهه اخیر فعالیت خود را به صورت کاملا جدی شروع کرد و شعار و اصل تمرکزش براین بود: پیدا کردن عطری که قرار است بارها از آن استفاده کنید فرآیند طولانی را طی می‌کند. نت‌های پایه، میانی و بالا و غلظت عطر تاثیرمهمی در بوی رایحه انتخابی شما دارد، ما آرایشی از عطرهای جهان انتخاب کردیم که مطمعنا شما را مجذوب خود خواهد کرد. 


آقای موسی مدیر عامل این شرکت معتقد است که قبول کردن انتقادات و پیشنهادات مشتریان یکی از رازهای موفقیت این برند بوده، وی برنامه‌های توسعه طلبانه‌ای را برای پیشرفت و افزایش فروش عطرهای فراگرانس ورد در نظر می‌گیرد و همین عمل باعث می‌شود ارتقا و توسعه برندش بیشتر شود. 


برند فراگرنس ورد در زمانی کوتاه موفقیت و محبوبیت زیادی کسب کرده است و در حال حاضر عطرهای این برند در بسیاری از کشورهای جهان خریداری می‌شود 

نمایش 1 تا 44 از 269 (7 صفحه)