معرفی برند پاریس بلو | Paris Bleu

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل آرماتور Armateur

0 تومان

ادکلن مردانه آرماتور Armateur با رایحه‌ای خنک در کشور فرانسه و از برند پاریس بلوParis Bleu   به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع آبی رنگ دورنی آن مشاهده می‌شود. بر روی بدنه اصلی خطوطی منظم و عمودی در کنار یکدیگر کشیده شده‌اند که در پایینی‌ترین قسمت آن یعنی انتهای بدنه بطری نام آرماتور ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل آرماتور گلد لیمیتد ادیتیشن Armateur Gold Limited Edition

0 تومان

ادو تویلت مردانه آرماتور گلد لیمیتد ادیتیشن Armateur Gold Limited Edition در کشور فرانسه و از برند پاریس بلو با رایحه‌ای خنک به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و مشکی رنگ با دربی مربعی شکل و طلایی دارد. بر روی بدنه اصلی بطری خطوطی عمودی و منظم با فاشله از یکدیگر کشیده شده‌اند که در پایینی ترین قسمت آن نام آرماتور حکاکی شده است.وقتی برای ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل آویاتور آسنتیک Aviator Authentic

0 تومان

ادو تویلت مردانه آویاتور آسنتیک Aviator Authentic از برند پاریس بلو در کشور فرانسه با بطری‌ای خاص و از جنس شیشه‌ای شفاف و مایع معطری آبی رنگ به بازار عرضه شد. این ادو تویلت را وقتی برای اولین بار بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت آغازین با رایحه‌ای از ترنج، سنبل عطری، برگ بنفشه برای مدت زمان کوتاهی شما را متوجه خود می‌کند که با از بین رفتن آن ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل آویاتور بلک لیدر Aviator Black Leather

0 تومان

ادو تویلت مردانه  آویاتور بلک لیدر Aviator Black Leather در کشور فرانسه با رایحه‌ای شرقی و تند و مناسب برای فصل بهار و تابستان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای سیاه رنگ با گوشه‌هایی منحنی و دربی دایره‌ای شکل به رنگ نقره‌ای دارد که به خوبی بر روی بدنه اصلی سوار شده است. بر روی این بطری در قسمتی نام آویاتور با رنگی سفید نوشته شده است که ب..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل آویاتور کد Aviator Code

0 تومان

ادو تویلت مردانه آویاتور کد Aviator Code با رایحه‌ای تند، تلخ و گرم با بویی طبیعی و مورد پسند بسیاری از آقایان در کشور فرانسه تولید و به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای شیشه ای و خوش دست همراه با درپوشی استوانه‌ای به رنگ نقره ای دارد. بر روی بدنه اصلی این بطری در کادری سرمه‌ای رنگ نام آویاتور نوشته شده که در پس زمینه آبی رنگ مایع م..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل اتور Author

0 تومان

ادو تویلت اتور Author مردانه در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادکلن با رایحه‌ای خنک و تند، مناسب برای استفاده در فصل‌های گرم سال مانند تابستان توصیه می‌شود. بطری این ادو تویلت کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف است که بر روی بدنه اصلی آن در کادری نقره‌ای رنگ نام اتور Author نوشته شده است. وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر روی لباس ی..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل اسلایدر Slider

0 تومان

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل اسلایدر Slider با رایحه‌ای تند و بسیار مردانه در فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگ قرمز جذابی دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادری مشک رنگ با حاشیه‌ای زیبا نام اسلایدر Slider نوشته شده است. درپوش استوانه‌ای شکل و مشکی رنگ این بطری ترکیبی زیبا و جوان پسند را ایجاد کرده است.وقتی برای ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل اینسپشن inception

0 تومان

ادو تویلت مردانه اینسپشن inception با رایحه‌ای تند و خنک در کشور فرانسه به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای ساده ولی در عین حال شیک و جذاب دارد که به شکل کتابی بدون رنگ است به طوری که از بیرون می توان مایع معطر سبز رنگ درون آن را به خوبی مشاهده کرد. درب این بطری به رنگ مشکی و مکعبی شکل است که در قسمت پایینی آن نواری نسبتا پهن به رنگ نقره‌ای وجو..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل بریدج BRIDGE

0 تومان

ادکلن مردانه بریدج BRIDGE در کشور فرانسه به رایحه‌ای گرم و تند، مناسب برای فصل‌های سرد سال مانند پاییز و زمستان به بازار عرضه شد. با خرید این ادو تویلت 105 میلی لیتری را برای مدت زمان زیادی می‌توانید بدون نگرانی از اتمام آن استفاده کنید. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگ مشکی دارد که بر روی بدنه اصلی آن کادری نقره ای رنگ نام بریدج BRIDGE نوشته ش..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل بیزینس کد Business Code

0 تومان

ادو تویلت مردانه بیزینس کد Business Code با حجم 105 میلی لیتری و رایحه‌ای شیرین مناسب برای آقایان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که مایع زرد رنگ درون آن به خوبی قابل مشاهده است، بر روی بدنه اصلی این در کادری طلایی رنگ با حاشیه‌ای مشکی نام بیزینس کد نوشته شده است. درپوش آن نیز به رنگ طلایی و استوانه‌ای شکل ا..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل تراولر Traveller

0 تومان

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل تراولر Traveller در کشور فرانسه با رایحه‌ای شیرین و خنک تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که در قسمت بالایی آن بر روی شانه‌های بطری در تکه‌ای نقره‌ای رنگ نام Traveller حک شده است. درپوش این بطری به شکل استوانه‌ای  با و خطوط محوی حکاکی شده بر روی آن دارد.وقتی برای اول..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل دیپلمات اکستریم Diplomate Extreme

0 تومان

برند پاریس بلو Paris Bleu برای اولین بار در سال 1989 فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه عطر و ادکلن و اسپری‌های خاص و منحصر به فرد در کشور فرانسه آغاز کرد. ادو تویلت دیپلمات اکستریم Diplomate Extreme  با بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف همراه با مایع معطر آبی رنگ و درپوشی خاص با حکاکی نام دیپلمات و به رنگ نقره‌ای ادکلنی ساده ولی جذاب است.و..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل دیپلمات پور هوم Diplomate Pour Homme

0 تومان

ادو تویلت مردانه دیپلمات پور هوم Diplomate Pour Homme با رایحه‌ای خنک و شیرین و مناسب برای چهار فصل از سال در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و مستطیلی شکل از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع یاسی رنگ داخل آن به خوبی مشاهده می‌شود. درپوش آن همراه با قطعه‌ای نقره‌ای رنگ که بر روی آن نام پاریس بلو و دیپلمات به ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل رایتر WRITER

0 تومان

ادو تویلت رایتر WRITER ادکلنی مشکی و جذاب با رایحه‌ای تلخ در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و از جنس شیشه ای شفاف دارد و از بیرون می توان مایع مشکی رنگ درون آن را مشاهده کرد.  درپوش آن نیز دقیقا مشکی رنگ است و بر روی بدنه اصلی آن نام رایتر در نواری در قسمت بالایی حک شده است. وقتی برای اولین بار این ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل رایتر گلد WRITER GOLD

0 تومان

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل رایتر گلد WRITER GOLD در کشور فرانسه و مناسب برای آقایان و استفاده در چهار فصل سال به خط تولید و عرضه در سراسر دنیا رسید. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون به خوبی می‌توان مایع طلایی رنگ درون آن را مشاهده کرد و البته بر روی بدنه اصلی آن نام رایتر حک شده است. درپوش این ادو تویلت هم..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل رمیتانس Remittance

0 تومان

ادو تویلت مردانه رمیتانس Remittance در کشور فرانسه با رایحه و طبعی خنک و نشاط بخش مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگی سفید دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادری نقره‌ای رنگ با حاشیه‌هایی نازک و زیبا نام رمیتانس Remittance نوشته شده است. درپوش این بطری به شکل استوانه و نقره‌ا..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل ریچ من Rich men

0 تومان

ادو تویلت مردانه ریچ من  Rich men از برندی با نام پاریس بلو Paris Bleu برای اولین بار در فرانسه به خط تولید و عرضه در بازار رسید. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف با مایع معطر یاسی رنگ همراه با تکه‌ای نقره‌ای رنگ دارد که بر روی شانه‌های بطری سوار و نام ریچ من را بر روی خود حک نموده است. وقتی برای اولین بار این ادو تویلت ر..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل ریچ من آکوا Rich Man Aqua

0 تومان

ادو تویلت مردانه ریچ من آکوا Rich Man Aqua با رایحه‌ای تند و شیرین در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و شیشه ای شفاف دارد که در قسمت بالایی این بطری بر روی شانه‌های آن قطعه‌ای فلزی وجود دارد که نام ریچ من را بر خود حک کرده وجود دارد.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت آغازین..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل ریچ من عود Rich Man Oud

0 تومان

ادو تویلت مردانه ریچ من عود Rich Man Oud در کشور فرانسه با رایحه‌ای تلخ ولی در عین حال شیرین به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای جذاب، شیک و مردانه به رنگ مشکی و همراهی رنگ زیبای طلایی دارد. بطری ریچ من عود Rich Man Oud  کتابی و به رنگ مشکی است که در قسمت بالایی آن بر روی شانه‌های بطری قطعه‌ای طلایی با حکاکی نام ریچ من  Rich Manوجود د..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل نویگیتور Navigator

0 تومان

ادو تویلت مردانه نویگیتورNavigator در حجم 100 میلی لیتری با رایحه‌ای گرم در کشور فرانسه به بازار معرفی شد. این ادو تویلت بطری‌ای خاص و منحصر به فرد با رنگی خاص دارد که بر روی بدنه اصلی آن نام Navigator با رنگی سفید نوشته شده است. از نویگیتور می‌توانید در چهار فصل سال استفاده کنید. وقتی برای اولین بار نویگیتور را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چس اسپورت Chess Sport

0 تومان

ادو تویلت مردانه چس اسپورت Chess Sport در کشور فرانسه با رایحه‌ای خنک و ترش به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و به رنگ کرم همراه با درپوشی نقره‌ای رنگ دارد. بر روی بدنه اصلی آن نام Chess در پایینی‌ترین قسمت حک شده که در بالای آنChess  با رنگی نقره‌ای و Sport با رنگی قرمز نیز نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را ب..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چس بلو CHESS BLUE

0 تومان

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چس بلوChess Blue در کشور فرانسه با رایحه‌ای خنک به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری و دربی استوانه‌ای دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادری نام CHESS و در بالای آن نام کامل ادو تویلت CHESS IN BLUE  با رنگی سفید و قرمز نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت آغازین..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چس بلک Chess Black

0 تومان

ادوتویلت چس بلک Chess Black در کشور فرانسه با رایحه‌ای چوبی دریایی و خنک با طراحی و فرمولاسیون ایو د سیستل yves de sistelle ساخته و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و مشکی رنگ دارد که بر روی بدنه در کادری که کمی نسبت به بدنه اصلی فرو رفته تر است نام CHESS حک شده است که به غیر از آن در قسمت بالایی نام کامل آن یعنی چس بلک با رنگ سفی..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چس رد Chess Red

0 تومان

ادو تویلت مردانه چس رد Chess Red در کشور فرانسه با رایحه‌ای شیرین و ساختاری از میوه‌ها، مرکبات و گیاهان معطر به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای استوانه‌ای و به رنگ قرمز و درپوشی مشکی رنگ دارد. بر روی بدنه اصلی آن نام Chess حکاکی شده است که به غیر از آن در بالای آن نیز نام Chess Red با رنگی نقره‌ای نوشته شده است.وقتی برای اولین بار این ادو تویل..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل چنسلور CHANCELLOR

0 تومان

ادو تویلت مردانه پاریس بلو چنسلور CHANCELLOR با رایحه‌ای گرم و مناسب برای فصل‌های سرد سال مانند پاییز و زمستان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت مردانه بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف با خطوطی افقی، موازی و مرتبی دارد که اگر آن را در دستتان بگیرید به راحتی آن‌ها را احساس می‌کنید که بر روی آن‌ها در کادری کرم رنگ نام CHANCELLOR را با رنگ مش..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل کلاب CLUB 401

0 تومان

ادو تویلت مردانه CLUB 401 یکی از پرفروش‌ترین و جذاب‌ترین و خنک‌ترین ادکلن‌های پاریس بلو با رایحه غالبی از فلفل صورتی و هل است. این ادو تویلت هم بطری‌ای کتابی و مستطیلی شکل از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که می‌توان از بیرون مایع آبی رنگ داخل آن را به خوبی مشاهده کرد؛ بر روی بدنه اصلی آن در کادری مشکی رنگ نام کلاب 401 به همراه غلظت آن نوشته شده است. درپوش ..

ادو تویلت مردانه پاریس بلو مدل یونیول Unveil

0 تومان

ادو تویلت مردانه یونیول Unveil  در کشور فرانسه با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال مانند بهار و تابستان به بازار عرضه شد. این ادو تویلت بطری‌ای کتابی و به رنگ سرمه‌ای دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادری نقره‌ای رنگ نام Unveil  به چشم می‌خورد؛ دور تا دور این کادر خطوطی کوتاه و بلند کشیده شد است.وقتی برای اولین بار این ادو تویلت ر..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل لاو تونایت Love Tonight

0 تومان

لاو تونایت Love Tonight ادکلنی زنانه از برند پاریس بلو با رایحه‌ای شیرین و گرم مناسب برای روزها و شب‌های سرد پاییز و زمستان بسیار مناسب است. این ادو پرفیوم بطری‌ای جذاب و شیک شبیه به ستاره‌ای چند پر از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع طلایی رنگ آن به خوبی مشاهده می‌شود. جعبه این ادکلن مشکی همراه با ستاره های ریز طلایی است که بر روی آن با فونت..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل سداکتریک Seductrice

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه سداکتریک Seductrice در کشور فرانسه با رایحه‌ای گرم و مناسب برای بانوان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای زیبا ولی در عین حال شیک و ساده به شکل کتابی دارد که در قسمت پایینی کمی به طرف بیرون کشیده شده است و در قسمت بالایی بر روی شانه‌های بطری نام سداکتریک حک شده است.وقتی برای اولین آن را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل آکویا بلو Akoya Blue

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه آکویا بلو Akoya Blue در کشور فرانسه با رایحه‌ای تند و خنک تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای استوانه‌ای و از جنس شیشه‌ای شفاف و مایعی آبی رنگ دارد که بر روی آن نام آکویا بلو Akoya Blue همراه با طرحی از یک پروانه زیبا نوشته شده است. درپوش جذاب و زیبای این بطری شکل یک پاپیون در بالایی‌‌ترین قسمت آن قرار دارد.وقتی برای ا..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل آکویا دلیکیت رز Akoya Delicate Rose

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه آکویا دلیکیت رز Akoya Delicate Rose در کشور فرانسه و از برند پاریس بلو با رایحه‌ای خنک  و مناسب برای فصل‌های بهار و تابستان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم جذاب و از جنس شیشه‌ای شفاف است که بر روی آن نام Akoya Delicate Rose با خطی زیبا نوشته شده است. درپوش این بطری شکل پاپیون و بدون رنگ است که در کنار یکدیگر ترکیب و طراحی‌ای ..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل آکویا سیکرت Akoya Secret

0 تومان

ادوپرفیوم زنانه آکویا سکرت  koya Secret  رایحه و ماهیتی شیرین و خنکی دارد و بسیار مناسب برای فصول تابستان و بهار است.  این ادو پرفیوم بطری‌ای کوچک و دوست داشتنی از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که از بیرون مایع صورتی رنگ داخل آن به خوبی مشاهده می‌شود. بر روی بدنه اصلی این ادو پرفیوم نام آکویا سکرت Akoya Secret با رنگی مشکی نوشته شده است که ه..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل ادیج Adage

0 تومان

ادوپرفیوم زنانه پاریس بلو پاریس بلو مدل ادیجAdage  در کشور فرانسه با طراحی و فرمولاسیون عطرسازی بنام پاریس بلو با رایحه‌ای گرم و تند به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و به رنگ بنفش و شیشه‌ای شفاف دارد که در طیفی از پایین به بالا کشیده شده است و بر روی این طیف در بدنه اصلی دایره‌ای مشکی با حاشیه‌های نا منظم نام ادیج پاریس را بر روی..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل اسپرانزا Esperanza

0 تومان

ادوپرفیوم زنانه اسپرنزا Esperanza با رایحه‌ای گرم و شیرین از میوه‌ها و گل‌ها مناسب فصل‌های بپاییز و زمستان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای زیبا و طراحی خاص از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که ترکیب شدن رنگ طلایی درپوش و مایع معطر بنفش رنگ داخل آن بسیار شیک و دوست داشتنی برای هدیه دادن به بانوان بسیار مناسب است.وقتی برای اولین بار این ادو پ..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل المیرا ELMIRA

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه المیرا ELMIRA در کشور فرانسه با رایحه‌ای شیرین و خنک، مناسب برای فصل بهار و تابستان به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای مکعبی شکل و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد که بر روی بدنه اصلی آن در کادر کوچکی مشکی رنگ نام المیرا نوشته شده که بر روی مایع صورتی رنگ داخل بطری خود را با زیبایی نشان می‌دهد.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم را بر..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل اپولوژی Apology

0 تومان

عطر پاریس بلو اپولوژیApology  از برندی فرانسوی با بطری و طراحی خاص و زیبایی، تولید و به بازار عرضه شد. وقتی برای اولین بار این ادو تویلت خاص را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کند در ابتدا برای مدت زمان کوتاهی نت آغازین با هدف جلب توجه شما سعی می‌کند با رایحه‌ای از به و گریپ فروت شما را به خود جذب کند که با از بین رفتن آن نت میانی با رایحه‌ای ا..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل دوریان لاو Doriane Love

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه دوریان لاو Doriane Love در کشور فرانسه و از برند پاریس بلو با رایحه‌ای خنک و مناسب برای فصل‌های گرم سال به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای در حالتی خاص دارد که از جنس شیشه‌ای شفاف است و از بیرون مایع صورتی خوش رنگ آن همراه با نام دوریان لاو Doriane Love بر روی بدنه با رنگی طلایی هارمونی زیبا و جذاب را ایجاد کرده است. درپوش ای..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل دیپلمات Diplomate

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه دیپلمات Diplomate در کشور فرانسه با رایحه‌ای شیرین به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و از جنس شیشه‌ای شفاف دارد. درپوش این بطری به طراحی خاصی است که بر روی بدنه اصلی سوار است و در قسمت پایینی آن که دقیقا بر روی بدنه است نام دیپلمات و در بالایی‌ترین قسمت نام پاریس بلو نوشته شده است.وقتی برای اولین بار دیپلمات را بر روی ..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل دیپلمات اینتنس Diplomate Intense

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه دیپلمات اینتنس Diplomate Intense با رایحه‌ای گرم و شیرین و مناسب برای فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان از سال در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای کتابی و مستطیلی شکل با رنگی قرمز مات دارد که درپوش آن همراه با قطعه‌ای طلایی رنگ که بر روی آن نام پاریس بلو و دیپلمات به خوبی حک شده است. وقتی برای او..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل رز ولی ROSE VALLEY

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه  رز ولی ROSE VALLEY در کشور فرانسه با رایحه‌ای میوه‌ای و گلی تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای زیبا و شیک با طراحی و شکلی خاص به رنگ صورتی دلنشینی دارد که برای هدیه دادن با مناسبت‌های مختلف به همسر، خواهر، دختر یا دوستتان بسیار مناسب است.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید ن..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل فلور دی سوی Fleur De Soie

0 تومان

ادو پرفیوم فلور دی سوی Fleur De Soie ادکلنی بسیار شیرین و میوه‌ای است که بطری و طراحی خاص و زیبایی دارد. وقتی اولین بار آن را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید رایحه‌ای از برگ لیمو و فریزیا با عنوان نت آغازین توجه شما را بر خود جلب می‌کند که با از بین رفتن آن نت جایگزین یعنی نت میانی با رایحه‌ای ترکیبی از گل ارکیده و زنبق با شما همراه می‌شود که ب..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل مونداین بلومینگ رز Mondaine Blooming Rose

0 تومان

ادکلن زنانه پاریس بلو مونداین بلومینگ رز Mondaine Blooming Rose عطری از برند فرانسوی پاریس بلو تولید و به بازار عرضه شد. این ادو تویلت با بطری مکعبی شکل و قطعه‌ای نقره ای رنگ بر روی شانه‌های خود با مایع معطر صورتی رنگ درون بطری که از بیرون به خوبی مشاهده می‌شود یک ادکلن جوان پسند و زیبا است.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم را بر روی لباس یا بدنتا..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل پارناس PARNASSE

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه پارناس PARNASSE در کشور فرانسه با طراحی بطری‌ای زیبا و بسیار شیک و مناسب برای هدیه دادن به همسرتان تولید و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم با رایحه‌ای گرم و گلی برای فصل‌های سرد سال مانند پاییز و زمستان بسیار مناسب است.وقتی برای اولین بار آن را بر روی لباس یا بدنتان اسپری می‌کنید نت آغازین با رایحه‌ای از سیب، فریزیا، میوه های قرمز..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل پالسیشن Pulsation

0 تومان

ادو پرفیوم پالسیشن Pulsation با رایحه‌ای شیرین در کشور فرانسه ساخته و به بازار عرضه شد. این ادو پرفیوم بطری‌ای مکعبی با گوشه‌هایی منحنی دارد و از جنس شیشه‌ای شفاف است که از بیرون می‌توان مایع صورتی رنگ درون آن را به خوبی مشاهده کرد. این ادو پرفیوم دربی طلایی رنگ دارد از با زنجیری نازک به قسمت گردنه بطری متصل می‌شود و البته بر روی بدنه اصلی نام پالس..

ادو پرفیوم زنانه پاریس بلو مدل کورساج Corsage

0 تومان

ادو پرفیوم زنانه  کورساج Corsage از برند پاریس بلو در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد. کورساج ادکلنی با رایحه‌ای شیرین است که در حجم 100 میلی لیتری به فروش می‌رسد. بطری این ادو پرفیوم طراحی خاص و زیبایی به رنگ قرمز جذابی دارد و درپوشی شبیه به یک کلاه زنانه بر روی بدنه اصلی سوار است.وقتی برای اولین بار این ادو پرفیوم را بر روی لباس یا بدنت..

نمایش 1 تا 45 از 47 (2 صفحه)